Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. dzięki Bjutka:) i wzajemnie:)
  2. kochani a ja jak ta stara zdarta płyta:> proszę o wsparcie dla Kilercia żebym mogła zapłacić Lilutosi za hotelik bo na koncie pustki jakieś się zrobiły
  3. U nas wszystko w porządku:) dziewczyny kilka dni temu miały zapalenie spojówek ale na szczęście kilka dni dostały krople i jest już ok:) teraz czekamy na Sylwestra i Ninka już dostaje prochy od kilku dni bo bardzo się boi, na szczęście będziemy w domu to jakoś to ogarniemy. Neska już tak się zadomowiła że nie pamiętam jak to było jak jej nie było u nas, z Niną jakoś się dogadały i nie wchodzą sobie w drogę i obie są bardzo łase na łaskotki, przytulańce, pieszczochy itd. Cały czas mam nadzieję że Fistaszkowi się w końcu poszczęści i znajdzie dom.
  4. ale super:) trzymam kciuki:) kiedy ten szczęśliwy dzień?:)
  5. fajnie dzięki dziewczyny za to co robicie:) wesołych świąt:)
  6. [quote name='WIGA']Postaram się wpłacić,emerytura przyjdzie na konto 19-20,zaraz zrobie przelew.[/QUOTE] bardzo dziękuję pieniążki wpłynęły:) ostatnia rata za hotelik w grudniu zapłacona
  7. ja też bardzo się cieszę:) i trzymam mocno za niego kciuki:)
  8. ja też trzymam:))
  9. Cudak nie masz za co przepraszać, to nie Twoja wina
  10. może faktycznie lepiej dawać mniej tej karmy bo wtedy może Rex dostanie karmę, smutna sprawa ale myślę że nie można go tak zostawić, pieniądze zostają dla Rexa jeszcze mu się pewnie przydadzą, widać że to fajny i radosny pies
  11. to koniecznie trzeba mu coś kupić na te stawy, ja swojemu w pracy daję artresan ale nie wiem czy to wystarczy
  12. kochani zapłaciłam drugą ratę za hotelik i brakuje mi jeszcze 55 zł kto może niech przyśpieszy swoje wpłaty
  13. [quote name='joaaa']No więc sytuacja z sikaniem jest prawie opanowana, w związku z tym nie zrobiłam badania moczu, chociaż wczoraj trochę ćwiczyłam łapanie do chochli. ;) Jeżeli chcecie, to jutro zrobię, ale wydaję mi się, że już sytuacja się normuje.[/QUOTE] może faktycznie nie musi już znaczyć swojego terenu:) i badanie może poczekać, jak zauważysz coś niepokojącego to może wtedy
  14. wysłałam 100 zł obiecane od siostry i 20 zł ode mnie na paczkę na święta dla Rexa i Pana Mariana:)
  15. joaaa jeśli to nie problem to zrób badanie moczu dla Bartusia i Laosko i napisz ile mam Ci przelać zapłacę im te badania ze swojej kaski dla świętego spokoju
  16. Gaja jak na haju:DDD uwielbiam:))
  17. kochani proszę o mobilizację bo brakuje trochę żeby zapłacić za hotelik za grudzień i zaraz na początku stycznia też a konto Bartusia prawie puste, proszę o przyśpieszenie wpłat
  18. może ma zapalenie pęcherza może trzeba to sprawdzić
  19. co u Zdzisia?:) proszę też o uzupełnienie posta rozlczeniowego
  20. Kilerek dostał mikołajka od Pani Bożeny:) 50 zł bardzo dziękujemy:)
×
×
  • Create New...