Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. 100 zł na początku grudnia wpłacę od mojej siostry:)) myślałyście już coś na temat tej butli?
  2. chciałabym mu kupić karmę birt dwa worki po 15 kg wychodzą 188 zł, gdyby się udało dostać od skarpety choć część to byłoby super ja dołożę resztę
  3. podrzucam, co słychać u słodziaków?
  4. chciałabym prosić o pomoc dla Rexa z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239604-Zbieramy-pieni%C4%85%C5%BCki-na-%C5%9Awi%C4%85teczn%C4%85-Paczk%C4%99-dla-Pana-Mariana-i-Rexa-Kto-pomo%C5%BCe"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239604-Zbieramy-pieni%C4%85%C5%BCki-na-%C5%9Awi%C4%85teczn%C4%85-Paczk%C4%99-dla-Pana-Mariana-i-Rexa-Kto-pomo%C5%BCe[/URL], pieniądze potrzebne na karmę na zimę Pies mieszka ze swoim Panem który jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej,
  5. na telekarmie jest 2x15 kg brita za 188 zł i darmowa przesyłka, po wypłacie wyślę 100 zł na karmę
  6. czekamy na relację i dowiedzcie się proszę o rozmiary ubrań:) też chętnie się dorzucę do paczki:)
  7. Nesia znowu chora, niestety ten jej pęcherz jej dokucza co jakiś czas i znowu codzienne wizyty u weterynarza i zastrzyki, takie to delikatne stworzonko, taki jej urok:) Mam natomiast mały problem z jej agresją jeśli chodzi o inne psy i koty, rzuca się z zębami na wszystko co się rusza, miałam nadzieję że uda się to jakoś opanować ale jest trudno i na osiedlu jest mnóstwo psów które biegają luźno bo właściciele uważają że pies bez smyczy to nic złego, staram się z nią chodzić i omijać inne psy ale czasem jak jakiś podleci to mam problem bo Nesia mimo że nie wygląda jest bardzo silna i skoczna i potrafi mi się odbić od nogi, może macie jakieś rady jak ogarnąć tego agresora, bo nie zawsze mogę ją ja wyprowadzić i potem boję się ją z kimś zostawić
  8. hotelik zapłacony, rozliczenie zrobię wieczorem
  9. hotelik zapłacony:) dostałam kilka wpłat między innymi od wineter7 400 zł , rozliczenie zrobię wieczorem dziękuje:)))
  10. o szlachetnej paczce już pisaliśmy wcześniej ale musi Pana Mariana zgłosić osoba która o nim więcej wie, jakieś namiary i opis sytuacji, trzeba się zgłosić do koorydynatora
  11. proszę o numer konta na pw
  12. dziewczyny piękne zdjęcia:)))
  13. super:) po wypłacie coś dorzucę:)
  14. Bjutka może się w Tobie Łolesik zakochał:)))) śliczny jest:)
  15. co tam u Zdzisia?:) proszę o uzupełnienie postu rozliczeniowego:)
  16. [quote name='caryca26']Kochane , cioteczki , mam małą prośbę. martka1982 przepisała na mnie wątek Binga bo i tak do mnie wpływają pieniążki na niego. W pierwszym poście zrobiłam sobie podliczenie finansów psiaka z podsumowaniem wpływów miesięcznych i uzgodniłam stan jego konta. Byłabym wdzięczna , żebyście jeszcze mnie sprawdziły czy gdzieś się nie machnęłam w podliczeniach.[/QUOTE] proszę o sprawdzenie brakuje moich dwóch wpłat z 13 lipca i 27 sierpnia po 10 zł
  17. dyszka stałej ode mnie
  18. zapisuje wątek śliczna sunia
  19. ja mam tak samo z moimi:) ledwo gdzieś usiądę to zaraz dwa pyski do głaskania naraz:))))
  20. trzymam kciuki żeby wszystko się poukładało i niech Gosia się trzyma
×
×
  • Create New...