u mnie w pracy psiaki mają sporo słomy w budzie i też trochę przed wejściem do budy, sprawdza się to bo nie wchodzą z bardzo mokrymi łapami do budy, może to zamiast dywaniku
co do tego ekogroszku to może można gdzieś zamówić na allegro i wysłać do Cudak? dziś będę miała wypłatę to z 50 zł wyślę