Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. [quote name='asikowska']powinniśmy dać radę, tak sobie myślę, dobrze gdyby winter7 się wypowiedziała bo ona ma największą deklarację[/QUOTE] w lutym i kwietniu też były dodatkowe wydatki bo badania i obroża
  2. powinniśmy dać radę, tak sobie myślę, dobrze gdyby winter7 się wypowiedziała bo ona ma największą deklarację
  3. asia 26 też płaci ale nie wiem jaka jest stała deklaracja bo płaci różnie od 20-60 zł i się pogubiłam, jest jeszcze deklaracja winter7 200 zł ale tu też nie mogę się doliczyć i wg mnie jest zapłacone do grudnia i winter płaci ale nie co miesiąc tylko na przykład za dwa miesiące a przez to że była zmiana skarbnika to nie wiem czy to jest na bieżąco jak cofnęłam się wstecz to wychodzi że do grudnia jest zapłacone ale może się mylę
  4. a dlaczego ma ten kołnierz?
  5. [quote name='Olena84']Proszę o uzupełnienie wpłat w pocie rozliczeniowym, bo wygląda jakbym zapomniała o Pimpku. Nie wygląda to wszystko dobrze, kto zechce starego psa na dożycie? ;([/QUOTE] już uzupełniam, Pimpuś dostał 75 zł z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250992-Asikowska-ma-urodziny-)-bazarek-do-28-02-2014[/URL]
  6. [quote name='Olena84']Proszę o uzupełnienie wpłat w pocie rozliczeniowym, bo wygląda jakbym zapomniała o Pimpku. Nie wygląda to wszystko dobrze, kto zechce starego psa na dożycie? ;([/QUOTE] już uzupełniam, Pimpuś dostał 75 zł z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250992-Asikowska-ma-urodziny-%29-bazarek-do-28-02-2014"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250992-Asikowska-ma-urodziny-%29-bazarek-do-28-02-2014[/URL]
  7. napisałam smsa do DIf to pewnie coś napiszę o naszym Pimpku, hotelik zapłacony
  8. foch po kąpieli:)) [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/p526x296/1011233_10202975925821667_2007492245_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/p526x296/1532075_10202791338607102_1843942758_n.jpg[/IMG]
  9. [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/p526x296/1962632_10203171292225705_945713145_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/p526x296/1898225_10203171076300307_1082809808_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/p526x296/1625523_10203171022098952_665159609_n.jpg[/IMG]
  10. [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/p526x296/1011084_10203316475415194_495795390_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/p526x296/1966745_10203316390493071_233007653_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/l/t1.0-9/p526x296/1185504_10203301618123771_748985194_n.jpg[/IMG] mój zaprzęg:) [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/p526x296/1920314_10203301589603058_1734751847_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t1.0-9/p526x296/1891046_10203301578882790_245167950_n.jpg?oh=b6e5d2c4f46dfd920f639e85f12e6693&oe=53974646&__gda__=1402392508_88a64da2593ffc352b866ed6318ddbe0[/IMG]
  11. wiosna w domu i w sercach:) i wszystko ok u naszej gromadki:) [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/p526x296/10151984_10203354176397695_1757889646_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1.0-9/p526x296/10015041_10203354169837531_718143329_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/p526x296/1974974_10203354150797055_51958586_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/p526x296/1239422_10203352342991861_267466998_n.jpg[/IMG]
  12. wygląda super:) słodziak:)
  13. cudny widok:) ta obróżka bardzo twarzowa:)
  14. możliwe że tak jest,że nawet jak nie siedzi z bratem to czuje jego obecność i przez to jest spokojniejszy
  15. hotelik zapłacony, dziś też wysyłam obrożę na kleszcze, Dif proszę daj znać jak dotrze i kochani przepraszam za nieuzupełnione rozliczenia, zrobię to w weekend
  16. dziś wysyłam obrożę, Lilu daj znać jak dojdzie
  17. Mortes zmiany nie są jakieś wielkie ale ważne że są i udało się dzięki Tobie poprawić byt tych psiaków, zrobiłaś naprawdę dużo i wielkie dzięki za to
  18. rozmawiałam z Lilutosi wczoraj i ustaliłyśmy że jak sytuacja się powtórzy to zrobimy badania, w przyszłym tygodniu będę mu wysyłać obroże to kupię Esseliv Duo
  19. może trzeba mu zrobić komplet badań, bo z tego co pamiętam to u joaa też miał biegunki ,pieniądze są więc może nie ma co czekać,
  20. może pozbierać kasę i kupić Panu Marianowi:>
  21. znalazłam coś takiego tylko czy to się nadaje [URL]http://tablica.pl/oferta/piec-piecyk-nowe-piece-szamotowe-koza-zeliwny-ruszt-7-cegiel-wysylka-CID628-ID3vvdZ.html#98ea1eab26;promoted[/URL] [IMG]http://img10.tablica.pl/images_tablicapl/92583397_8_644x461_piec-piecyk-nowe-piece-szamotowe-koza-zeliwny-ruszt-7-cegiel-wysylka-_rev004.jpg[/IMG] w kwietniu z 50 zł mogę dołożyć i może coś wytargam od siostry
×
×
  • Create New...