Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. Kiltix mam sprawdzoną bo stosuję u moich psiaków w pracy i działa kilka miesięcy bez problemu,
  2. kupiłam jeszcze obroże dla Rexa Kiltix jak przyjdzie to wyśle z kocykami
  3. Aniu przytulam mocno,
  4. ale mają zniesmaczone miny:D hahahha
  5. ja u moich w pracy mam Kiltixa i sobie chwalę więc kupię taką tylko są dwa rozmiary, dla Pimpka tą dla średnich? [LIST] [*]Obroża Kiltix dla średnich psów: 53 cm [*]Obroża Kiltix dla dużych psów: 70 cm [/LIST]
  6. mam nadzieję że się odnajdzie
  7. [quote name='LILUtosi']Obroże! starcza na 7 miesięcy.[/QUOTE] ok a jaki rozmiar?
  8. Lilutosi co kupić dla Bartka na kleszcze? obroże czy krople?
  9. pieniążki są tylko powiedzcie jaką kupić, to jutro zamówię
  10. Cudak dziękuję, w czwartek wybieram się na zakupy to kupię jakiś kocyk:)
  11. Aniu trzymajcie się, dużo zdrowia dla Luksa
  12. a jak tam Bingo się ma:)
  13. Lilutosi czy za hotelik na to samo konto co dla Kilerka?
  14. Moje jedzą [URL="http://www.telekarma.pl/p2352/brit.care.adult.sensitive.salmon.amp.potato.12.kg.htm"]BRIT CARE ADULT SENSITIVE SALMON & POTATO[/URL] i kupa ok:)
  15. a to zbój:> ale kto nie połakomił by się na pasztecik :D
  16. spokojnie trochę czasu trzeba mu dać:) moja Neska na jedną koleżankę zawsze szczeka mimo że ona przychodzi do nas raz na jakiś czas i nie wiadomo czemu:>
  17. zgłosiłam już Mysi i zamówi
  18. kupię jakiś kocyk polarowy i wyślę tylko proszę cudak o adres na pw:)
  19. jaki słodziak:))) w końcu ma swój kącik:)
  20. w domu nazywamy ją pieszczotliwie niedźwiadek:) bo trochę go przypomina i ma taką mięciutką sierść:)
×
×
  • Create New...