jak się cieszę,że nie wszyscy zapomnieli o Berze:multi:.Irysek wyjechał i mam ją na przechowaniu.Przytyła :lol:, poziom cukru jest prawidłowy,siusia jak najęta i pije oczywiście i je jak koń.Moje psiaki spisały się na medal,nawet jej nie obszczekały,tylko Poker poczuł chyba zew natury :evil_lol:,bo to jednak sunia.A Dolar to były samiec,teraz jest ono ;), więc sie nie dobierał do niej.Nadal zbieramy na jej operację.Jutro,jeżeli wet będzie przyjmował ,to podejdę ustalić termin i koszty.Ranki na łapkach pogojone.Ona jest mądra,chodzi za głosem i rozumie co to znaczy uważaj.