no,niestety mi oczy też :crazyeye: jak usłyszałam,tym bardziej ,że telefonicznie była mowa max.o 500 zł.Zbieramy rzeczy na bazarki po znajomych,Beatko,dzięki za radę ,ale ja w Allegro jestem kompletnie nie kumata.I tak się cieszę,że bazarek opanowałam:multi:Ale czego się nie robi dla dobra sprawy. I jeszcze rachunek za kicię wisi mi na głowie,ponad 200zł.