Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84490
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Ulv,ten rachunek za telefon to rzeczywiście może załamać.Może lepiej założyć tel.stacjonarny.Jets abonament za 109 zł , w nim ok.30 godzin rozmów. Zrobię bazarek na Brutuska.
  2. Pandisiu,jak by co nie wyszło ,to z dworca na klinikę jest blisko.Mozna dojechać tramwajem 0,2, lub 4 autobusem na plac Grunwaldzki i kawałeczek podejść.Naprawdę nie jest daleko.
  3. dzięki,domyśliłam się i podpisałam
  4. to co w takim razie w przedostatnią?pewnie miasto,już podpisałam
  5. :placz::placz::placz::placz::placz::placz: co się wpisuje w ostatnią rubrykę?
  6. koszmar :angryy::angryy:,współczuję Wam i Happy
  7. Majawrc,dzięki za zainteresowanie.Ja od dawna śledzę ;)Emirka i Ciebie. Szukaj domku dla Brutuska.
  8. nie tak łatwo się urwać z dogo,to jest chyba uzależnienie w pewnym stopniu.Jedyne tłumaczenie to to,że w dobrej sprawie
  9. Fona trzymaj się ,choć to trudne.Nie bierz do serca tych pomówień.Może trochę odpocznij.:lol:
  10. Myślę,że to duża przesada z tą sterylką u starszych suniek.To nie jest obojętny zabieg i można przedobrzyć.Jeżeli sunia trafi w odpowiedzialne ręce ,to nie zaciązy się. Tez tak myslę,że u Alpiny coś poważnego :-(,z jej poprzednich postów na innych wątkach wynikało,że miała bardzo dużo i to baaardzo poważnych problemów.
  11. cudowny chłopak :loveu:,widać,że już jest na luzie kołami do góry. Wiktoria też śliczna dziewczynka :loveu::loveu:
  12. witaj Czarna *,Brutusek jak widzisz ma banerek,ale dzięki za dobre chęci.Przydałby się chocby płatny domek tymczasowy.A skąd jesteś?
  13. mogę pomóc w jego odbiorze tylko dokąd go zawieziemy??
  14. Ulv,pytałam się jak sytuacja finansowa Brutuska ,ale mówiłas,że finanse nie są problemem,więc uśpiłaś czujność.Kiedy chcesz go zabrać? Czy on ma nowe zdjęcia? A własciwie dlaczego on musi być juz zabrany,przecież do 1 listopada jeszcze trochę jest czasu.
  15. to cudownie,że Rubiś odnalazł swoich ludzi ,a oni swojego psa :multi:
  16. trzymam :thumbs: za piesia
  17. wspaniale,jak się cieszę :multi::multi:
  18. żeby sie tylko udało bez szkody dla suni :lol:
  19. czysty PON to on raczej nie jest,ale z pewnością coś ma w genach. Niestety szybko się sfilcuje :placz:
  20. ojej,śliczny skąd ty się wziąłeś w schronie?:placz:
  21. ludzie maja naprawdę we łbach porąbane :mad:,niech sobie kupią psa nakręcanego na kluczyk :angryy:
  22. zwierzaki ,tyle,że ludzkie tez na zimę robią zapasy :placz:
×
×
  • Create New...