IZIS,jesteś taka fajna,a tu Ci coś strzeliło i się wyżywasz.Po co?Nie znasz ani jednej,ani drugiej dziewczyny.Myślę,że one lepiej dadzą sobie radę bez pomocy,a szczególnie takiej ja Ty oferujesz.Może spróbuj się nie wtrącać,bo chyba żadna ze stron nie prosiła Ciebie o obronę jej racji.
Pozdrawiam wszystke strony.