Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84491
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. to ja się dołączę Podobno miało mnie spotkać wielkie szczęście w związku z zaistniałą sytuacją,ale jakoś tego nie zauważyłam,bo może ogólnie mam szczęście :evil_lol:. Otóż w letne popołudnie grabiłam trawkę na ogródku,a niebo było czyste i błękitne.Wokół żadnych drzew i nagle poczułam mocne PLUM na swojej głowie. Spojrzałam w niebo, a tam .....leci jeden jedyny ptak ,który wybrał moją łepetynę na swoje WC :evil_lol:.To się nazywa mieć farta :lol: Na szczęście dziury w czaszce mi nie zrobił.
  2. wyglądają jak obrazek z książki "podróże Guliwera" :loveu:.Oba psiaczki fantastyczne,a ten kontrast :crazyeye: w rozmiarze robi naprawdę wrażenie :lol:
  3. mam nadzieję,że całe towrzystwo się odnalazło? A jak tam na zawodach poszło? Ehh,te babcie. :mad: Ja na swoje wnuki nie krzyczę :lol:
  4. no, co ta babcia taka nieedukowalna? :crazyeye: taki mały piesio to tylko łóżeczkowy ma być :eviltong: CaŁUSKI DLA jULCI I bOSSA.
  5. przeurocze są te sunieczki :loveu:
  6. ciekawe jak Bossil spędził niedzeilę ze swoją sforką?
  7. piękne zdjęcia , a model jeszcze piękniejszy :lol: na tym zdjęciu z ozorkiem wywalonym na brodę jest rozbrajający po prostu :loveu:
  8. fantastycznie :lol: tylko ciocia Bianka jest biedna :eviltong: i będzie się teraz nudzić ;)
  9. Izis zaginęła :placz:,szukamy IZIS :crazyeye: coś przestala się odzywać ...
  10. WPŁACĘ 30 ZŁ,na Fundację Emir ,tak? Bell trzymaj się piesku i walcz.
  11. to wspaniale ,że kobieta ma informacje o Bossie.Może jest jej lżej na sercu. Dorothy,a co to znaczy potrzeszcz? :crazyeye: bo ja jakaś niegramotna :shake: jestem
  12. Izis,naprawdę daj sobie już spokój.Każdy robi ile może i jak najlepiej potrafi,Nie ważne czy ktoś jest lepszy czy gorszy.Takie porównywanie do niczego dobrego nie prowadzi.Co najwyżej do zadawania bólu,a chyba nie o to Ci chodzi,prawda?
  13. Mikołaj wspaniały :loveu:,tylko gdzie prezenty dla sfory? :crazyeye: A Brajll cudo,inaczej się nie da określić.On musiał dość dawno stracić wzrok,bo jest dobrze adaptowany do takiej sytuacji. Ciekawe czy jego zagadka kiedykolwiek zostanie rozwikłana.:crazyeye:
  14. to wspaniale,że kobieta wie.Jak serce musi ją boleć,skoro dzwoni do schroniska,kochała go.Widać to po nim w każdym calu.
  15. Ufff,no w końcu.:lol: A teraz cisza i spokój,brać się do roboty dla psów:evil_lol: ,a nie za swoje łby :mad:
  16. Ania&Kropka napisała,że 3 papiery czipowe masz podpisać i odesłąć do schroniska. Mówiłam,że prosiaczek jest przecudny ?:loveu: Ponawiam prośbę o powiadomienie byłej właścicielki ,że mały jest bezpieczny i kochany.
  17. IZIS,jesteś taka fajna,a tu Ci coś strzeliło i się wyżywasz.Po co?Nie znasz ani jednej,ani drugiej dziewczyny.Myślę,że one lepiej dadzą sobie radę bez pomocy,a szczególnie takiej ja Ty oferujesz.Może spróbuj się nie wtrącać,bo chyba żadna ze stron nie prosiła Ciebie o obronę jej racji. Pozdrawiam wszystke strony.
  18. ale się smutno tu zrobiło :placz: i po co to wszystko?:crazyeye: ogólnie mówiąc w czasie doła lepiej na dogo nie wchodzić i nie dawać upustu swoim negatywnym emocjom.Ta prośba tyczy WSZYSTKICH !!!
  19. Trzymam kciuki,musi być dobrze :lol:
×
×
  • Create New...