Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84493
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. u pańci na kolankach kolejka do smyranka :loveu:,słodziaki :loveu:
  2. Ja też bardzo sie cieszę,że Kamusia trafiła do takiego świetnego domku,w którym wszyscy będą ze sobą szczęśliwi.:loveu: Julka z czasem się przyzwyczai i będą się przyjaźnić. :lol:
  3. a jak Kobiś zareagował na swojego pobratymca? :crazyeye:
  4. zagląda,zagląda tylko nie zawsze pisze,ale zawsze podziwia :lol:,mam wątek Tymusia w zakładkach :cool3:
  5. wiecie co , ja myślę,że na dogo jednak bardzo dużo dobrego się dzieje i na ogół dziewczyny sa słowne. To fakt,że niektóre są zaangażowane w sposób niesamowity,niektóre mniej,a niektóre są bierne i hopają tylko. Wychodzę z założenia ,że każdy robi ile może.Tym,które robią DUŻO należy się chwała i sacunek,natomiast nie potępiałabym tych ,które robią mniej.Są rózne sytuacje życiowe. Ale osoby ,które robia mało albo nic nie mają :shake: moralnego prawa bezpodstwanie osądzać te zaangażowane,ktytykować i żądać od nich nie wiadomo czego.:cool3:
  6. czekamy na dalsze relacje z pobytu w Krakowie :cool3:
  7. ojej,bo sie zaraz i na tym wątku zrobi jatka :-( 52XXXX spuściła już z tonu. Mówiłam,że się dołożę i zrobię bazarek też A czym się [B]mogą[/B] zarazić maluchy? Tym ,z powodu czego jest chory maluszek.On się przeziębił,ale zapalenie oskrzeli jest spowodowane wirusami albo bakteriami. Jakie imię będzie miał mały?
  8. dajcie ogłoszenie do Wyborczej,jest bezpłatne
  9. Podziwam Was i gratuluję tak udanej akcji :lol::loveu: Teraz by sie przydało sprawe nagłośnić w okolicy tej wsi z wywieszeniam zdjęć,nawet w gablocie koscielnej bez podawania nazwiska.Ludzie i tak będą wiedzieli o kogo chodzi.
  10. podtrzymuję moją deklarację finansową :lol:
  11. kochana dziewczynka, zasłuzyła sobie na poprawę losu.Dziękuję Wam wszystkim . I znowu motto z moijego podpisu sie sprawdza :lol:
  12. I znowu list i zdjęcia od państwa :lol:,to się nazywa domek :evil_lol: Dobry wieczór. Przesyłam zdjęcia z uśmiechniętym Moriskiem. Jest to urodzony sportowiec. Biega coraz szybciej i jest bardzo silny. Po biegach jest tak zmęczony, że je z miski na leżąco :) Mąż przekonał się do Moriska i jest jego kumplem od sportu. Chyba mężczyźni krzywdzili go bardziej, bo potrzebuje więcej czasu, aby nabrać zaufania. Morisek zaczyna piszczeć z radości i machać ogonkiem, gdy mąż wraca do domu. Moris miał szczęście, że trafił do Państwa i oprócz dobrych ludzi spotkał spokojne psy, które nie robiły mu krzywdy. Teraz potrzebuje czasu, aby zapomnieć schronisko i to zło, które wyrządził mu człowiek. Nasz poprzedni pies miał chyba bardziej okaleczoną psychikę. Mam nadzieję, że Morisek za jakiś czas poczuje się pewniej i nie będzie za mną tak chodził chyba, że kudłacze tak mają :) Ze spacerami to nie jest tak do końca, że nie ma problemu. W okresie przejściowym, oprócz męża, muszę być na podwórku ja. Wtedy jest pewniejszy siebie. Czy u Państwa w domu Moris też był psem wędrującym? Szkoda, że nie można mu wyznaczyć jednego miejsca. Musi być cały czas przy człowieku. [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/7711/p2223273hd9.jpg[/IMG] biegałem ,biegałem aż .... [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/3143/p2223277sm6.jpg[/IMG] prawie ozorek by wyleciał z pysia :eviltong: Moja kochana mordusia :-(
  13. Po prostu CHIPS sie pisze. :evil_lol: A teraz na poważnie,mam nadzieję,że czarne maluchy się od niego nie zarażą :shake:
  14. a ja mam w nosie oskarżenia.Wiem,że pies jest u Bianki , w najlepszym domku i trzeba wspomóc ją i psa finansowo.Wcale nie ma pewności czy pies będzie kiedykolwiek nadawał sie do adopcji,a mimo to Bianka go wzięła. Czekamy co powiedzą w poniedziałek. Obiecane pieniądze przekażę osobiście.
  15. Kama to normalnie szkolona psia modelka :evil_lol:
  16. Trzymam kciuki bardzo mocno ,z całych sił .
  17. jak zwykle rewelacyjny reportaż z życie Edytki i Bandy Pięciorga:evil_lol: Edytko,weź i wymień te półdupki :lol:
  18. Podziwiam :lol:,będę trzymać kciuki bardzo mocno
  19. świetnie,ciekawe jak się zachowuje ,pewnie boi się wszystkiego
  20. co u małej?milczenie jest dobrym znakiem czy złym ?:crazyeye:
  21. Gostyń leży na prawo od Leszna i trochę wyżej,a Żmigród jest na lewo.Ale w sumie bliżej niz z Wrocławia.
×
×
  • Create New...