Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84494
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. cudownie :multi::multi::multi:,jeszcze jedna bida znajdzie domek :loveu:
  2. Sliczne zdjęcia,widać,że psiaki szczęśliwe :lol:
  3. I stał się cud i Lamia przmówiła :roll: ,szkoda jednak,że tak lakonicznie :diabloti:
  4. Kicia,na pewni podjęliście słuszną decyzję.Wiem co czujesz , dałaś malutkiej bezpieczeństwo i serce do końca jej życia.Ona już nie cierpi. Jesteś z całą rodziną wspaniałymi ludźmi.:loveu:
  5. DIF , jesteście kochani,może za parę dni dom się znjadzie.Gallegro obiecał allegro,może ktoś wystawi ja na innych portalach. Daj ogłoszenie mejlowo do Wyborczej,jest bezpłatne,umieść zdjęcie.
  6. Kida i Olo,to nieprawda,że do Niemiec jadą tylko zdrowe i młode psy.Bzdura totalna.Sama wiozłam do Niemiec w lecie psa bez łapy na prośbe jednej z dogomaniaczek.Zanalazł tam wspaniały dom. Z wrocławskeigp schroniska stale jadą stare i chore psy. A ile w Polsce jest takich adopcji?Owszem są ,ale głównie z tego forum.A potem dochodzi do takich sytuacji jak u Greven,nie mówiąc o innych dziewczynach. Czy na pewno o to chodzi?? Dlaczego Emilia uzurpuje sobie prawo o decydowania o szczeniakach będąc tak daleko? Buggar jasno pisze ,że sprawdzi te domy,dlaczego mu nie zaufać? A gdzie była reszta osób jak umierała matka? Gdzie była Emilia?to Buggar zainteresował się cała sytuacją,gdyby nie on, może byłoby juz i po szczeniakach. Obie strony ,zarówno buggar jak i Emilia obrzucają się błotem i straszą,bratem,mamusią jakby mieli po 6 lat ,żenujące. Skupcie się na pomocy szczeniakom, a nie udowadnianiu,że Niemcy to beee, a Polacy to buzi,buzi. Jeżeli maluchy mają zapewniony byt w Niemczech ,niech jadą tam.Srodki przeznaczone na pomoc im , Emilia może przeznaczyć na inne cele,chociażby pomoc Sandrze. [FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=Red]OPAMIĘTAJCIE SIĘ[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. bugarr77 poprosił o pomoc na forum. Buggar77 pisał jasno,że nie ma dokąd zabrać. szczeniaków.Pisał jeszcze wcześniej,że załatwia sprawę adopcji psów z Julka z TOZu i fundacją niemiecką.Karmił małe z matką lub jego dziewczyna .Sprawa nabrała przyspieszenia w momencie śmierci matki maluchów. Emilka zajęła się i zorganizowała szybką pomoc dla nich i od tego momentu zaczął się problem. Emilka poczuła się odpowiedzialna za psy do tego stopnia,że zaczęło się dziać to co zaczęło. Cały czas tylko się zastanawiam czy na pewno to jest do dla dobra psów czy tylko dla pokazania swoich racji i wygórowanych ambicji? Podejście do adopcji do Niemiec na zasadzie,że mają jechać tam stare i chore psy ,a u nas mają zostawać szczeniaki jest włąsnie "chore".A co Niemcom łaskę robimy,że dajemy im psy? Na zasadzie jak chcą ,to niech biorą co im wciskamy i się cieszą? Czy to jest w porządku? Szubrawcy się wszedzie znajdą i w Niemczech i w Polsce. Gdyby u nas było cacy,to nie szukalibyśmy ratunku w Niemczech. A tak, jasne ,niech lepiej psy gniją w schroniskach,ale POLSKICH.:angryy:
  8. straszne :-(:-(:-( nad dobrem psów mają przewagę ambicje ludzi. A tak pięknie się zapowiadało :diabloti:
  9. popatrz na tę sunię o imieniu Krejzi z wrocławskiego schronisak.Co prawda nie wiem czy ona jeszcze jest,ale nie problem się dowiedzieć. [URL]http://www.wroclaw.mm.pl/%7Epiotrwalasek/schronisko/strona20.htm[/URL] albo na tą 66/08 lub 2181/07 [url]http://www.wroclaw.mm.pl/%7Epiotrwalasek/schronisko/strona20.htm[/url]
  10. Facet nie zadzwonił :angryy::angryy:,mam go głęboko w d....:diabloti: ale i tak jest mi niefajnie,cieszyłam się ,że Agasek pojedzie .a tu g ...z miodem. Mysia,Tobie też nie udało się transporu załatwić:-(,może Agaskowi innym razem się poszczęści.Teraz w okresie świątecznym sporo ludzi z Niemiec będzie zjeżdżało do Polski,może ktoś się trafi :roll:
  11. może ma wątek na psy w nowym domu ? Swoją droga to niepoważne,żeby tak nas ignorować.:mad:
  12. Jak zwykle polska jatka :mad::mad: i walka o własną pozycję i kto lepszy,przyćmiewa dobro zwierzaków. Emilko ,robisz bardzo dużo dobrego ,ale chyba tym razem trochę przesadzasz z emocjami. Są niemieckie fundacje ,dzięki którym psy trafiają do wspaniałaych domów.Nie uogólniajcie,bo to jest krzywdzące i możecie wylać dziecko z kąpielą. Tak jak by w Polsce wszystko było cacy. Sandra jest w trudnej sytuacji,ale dlaczego niby ma być spalona??:crazyeye: Moze trzeba jej po prostu pomóc w trudnej chwili?
  13. [quote name='martaa2']Nooo...I jakie ma niebieskie spojrzenie:loveu:[/quote], on ma niebiańskie spojrzenie :evil_lol:
  14. Fantastyczna wiadomość,HUUUURRRRAAA :multi::multi:
  15. co u Was słychać i widać?
  16. CZEKAMY,tylko dlaczego tak długo? :crazyeye:
  17. wpłacam dziś na 100% 50 zł, apotem zrobię bazarek. Nie ma słów,aż pisac nie mogę. :-(:placz::placz::placz::mad::mad::mad::mad:
  18. Przecież to jest najważniejsze :loveu::loveu:,nie każdy to potrafi zrobić.
  19. basiu,dawaj jej środek przeciwbólowy tak z pół godziny przed zmianą opatrunku
  20. Neris,nie pisałaś wyrażnie ,że to przechowanie na chwilę, tylko prosiłaś o pomoc ,bo Ty nie masz gdzie jej przechować, a brat ,który ją znalazł tez nie moze jej zabrać. Ale w sumie nie o to chodzi. Można próbować pogadać z nowymi właścicielami,a może już to zrobiłaś,i może zrozumieją sens sterylki nawet aborcyjnej.Zaproponować zawsze mozna.
  21. to niemozliwe :shake: ,żeby to byl ten sam pies:crazyeye: Sliczna sunia,ile musi jeszcze być w lecznicy?
  22. biedna niunieczka,nie pozwól sie jej męczyć za długo.Uściskaj ją mocno ode mnie. Ból można zmniejszyć,ale jak się zacznie dusić z ucisku,to bedzie źle :-( posłanie mogła porozrywac własnie z duszności,nie rozumie co się z nią dzieje.
×
×
  • Create New...