Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84494
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Rozmawiałam dzisiaj przez godzinę z miła panią,Polką mieszkającą w Niemczech,która wypatrzyła Bellę na stronie Kingi.Gdy zadzwoniła do schroniska i się dowiedziała,że Belli juz nie ma , to się popłakała,bo to miłość od pierwszego wejrzenia.Napisała mejla do Negri,a potem t trafiła do mnie. Pani błaga mnie o zatrzymanie małej dla niej do 22 czerwca, kiedy to przyjedzie do Polski i zabierze ją.Z rozmowy wynika ,że bedzie to domek najlepszy na świecie. Obecnie pani ma sunię bolończyka,a w październiku straciła dobermankę z powodu raka.Urnę z jej prochami trzyma w swojej sypialni.Mówiąc o tej suni płacze.Pracę ma taką,że psy zostają w domu same najdłużej na 5 godzin,gdy wyjedża ,zawsze zabiera je ze sobą. Wypytywała o każdy szczegół dotyczący Belli,chce pokryć koszty jej utrzymania i sterylki,byle tylko ją mieć. No i mam problem,bo z jedenj strony czuję,że domek będzie super,a zdrugiej jeszcze 2 ,5 miesiąca u nas,a właściwie od sterylki 7 tygodni,Bella bardzo sie przyzwyczai.I nie będę jej widywać na żywo :placz:.Pani obiecała,że zasypie mnie zdjęciami i informacjami.
  2. Śliczne maluchy,to dobrze,że są zdrowe i rozrabiają :evil_lol: Biedna Mrówa,pewnie straciła pełno nerwów.:-(
  3. widzę go i żal serce ściska,ale nie mogę pomóc :-(
  4. szukaj mała domku,szukaj :-(
  5. Słodkie maluchy :loveu: A kto w nie strzelał,że pudło takie podziurawione ? :crazyeye::evil_lol: Kolejność powinna być taka:[SIZE=3] TZ [/SIZE],Irysek i [SIZE=1]Poker. [SIZE=2]Bianko, ledwie przyjechały a już wielką wyprzedaż zaczynasz :crazyeye:,co ogłosiłaś na 3.zdjęciu?? Czyli gazety i podkłady w wielkich ilościach się przydadzą? :evil_lol: [/SIZE][/SIZE]
  6. Bella i Dolar dawali sobie dziś buzi i mała prowokowała go zabawy. Widać,że ciągle jeszcze się odstresowuje i dopiero pokaże nam swoje mozliwości.:lol::crazyeye:
  7. Jeszcze nie wiadomo ile brakuje do paliwa,bo nikt się nie zdeklarował ile wpłaci.
  8. [quote name='oktawia6']Bianko:nerwy:boszsze czyli w skrócie: rozpierducha na całego!:evil_lol::Dog_run:czyli ta jedna wygląda na dominantkę, ciekawe jakie będzie miała usposobienie jak dorośnie? są testy w sumie dośc proste by określic to nawet w młodym wieku-ale one chyba za smarkate do tego testu:evil_lol:.[/quote] No co, ktoś w koncu musi rządzić w takim stadzie :evil_lol:, nie może być kilku szefów :eviltong:,a że małe jest sprytne to rządzi :cool3:
  9. dojechali,dojechali,Irysek też juz jest w domu
  10. za chwilę powinni być
  11. podczas czyszczenia kamienia zostaje uwolnionych mnóstwo bakterii z płytki nazębnej,które mogą spowodować zakażenie rany po sterylce.:-(
  12. nocne czuwanie :roll:
  13. Jadą,pewnie niedługo będą na miejscu,ale to bianka musi już zdać relacje. Pewnie rano to zrobi,bo zanim rozpakuje ten 16.łapy telewizor ,ustawi na miejscu i napatrzy sie na niego,to sporo czasu minie :evil_lol:
  14. W Zielonej Górze mieszka misiaczek,z dużym doświadczeniem i bardzo oddana.
  15. Mrówa z koleżanką czekają na pomoc.Maluchy zjadły,popiły,obkupiły się i śpią.
  16. irysek mówi mi do słuchawki :evil_lol: ,że są słodkie i że dostały chrupki. Chyba się nie zaczadzili z Tz. jak na razie ,skoro rozmawiała :eviltong:
  17. nie,nie warczy,nawet wąchała go dziś przyjaźnie.Ona chyba wcześniej kota nie widziała,Cieszy mnie,że na spacerze wącha trawkę ,sprawdza ślady czyli robi się normalnym psem. Bardzo lubi siadać przy stole na krześle.Słooooodyyyyczczczcz :loveu:
  18. dziewczyny poszły spać :cool3:
  19. No,sukces :multi: ,mała diziś się nie posiusiała w domu i nawet daje znać jak chce wyjść. Mało tego zaczęłą dawać buzi pańciowi :loveu: , zaczepia psy do zabawy i bawi się zabawkami,Ładnie zjadła,chyba powtórne odrobaczenie było jednak potrzebne.:cool3: Jak ja ją oddam??:-(:-(:-(
  20. Jeżeli chodzi o koszty,to trzeba policzyć 300 km, samochód pali 11,5 litra oleju na 100 km,a olej jest po 4,3 zł.Z moich wyliczeń wynika,że to daje 150 zł.Sprawdźcie czy dobrze policzyłam. Konto będzie podane później.
  21. Rozmawiałam z Iryskiem,maluchy już zostały przejęte i od 15 minut jadą do Bianki :multi:
  22. A Irysek i TZ nie biedni? :crazyeye: Nagle wyrwani z domowych pieleszy nocną porą moim telefonem z prośbą o pomoc?? :cool3:
  23. Irysek ma ok 45 km do Opola :lol:
  24. To fajnie ,że kochasz psy i troszczysz się o małą.Ale byłoby jeszcze lepiej,gdybyś namówił rodziców na sterylizację mamy malutkiej. Wtedy nie trzeba będzie więcej szukać domków.
  25. Na to wygląda,że ok 300 km. Szczeniorki dadzą radę,pewnie jeść i pić dostały. Gorzej z kierowcami,jak nie wzięli masek gazowych to ....wolę nie mówić.:roll:
×
×
  • Create New...