Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84494
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. chyba płot,bo jak wlepią mandat kobiecie,a nie odpuszczą płotu ,to wyjdzie jeszcze drożej :angryy: Tak jest,biednemu zawsze wiatr w oczy :-(
  2. to zostałą jeszcze szczęśliwa piąteczka do wydania :evil_lol:
  3. ja też mam kołnierz,chociaż na Bellę pewnie za duży,ale fartuszki są praktyczniejsze.Mniej stresują.
  4. może i samochod by padł kiedy indziej,a może nie .Nie to jest ważne. Padł samochód ,którym Mrówa wozi psy i z tego powodu można choć trochę jej pomóc. Na dogomanii pomagamy również ludziom,którzy będąc posiadaczami psów ,sami są w potrzebie i bardzo dobrze.Dlatego dogomania miała dla mnie ludzki wymiar w szerszym pojęciu i dlatego na niej pozostałam. Ale wyrażanie różnic poglądów jest dla mnie czasem nie do przyjęcia. Jak nie chcecie pomóc,nie pomagajcie , ale też i nie przeszkadzajcie. Łatwo się osądza nie będac w cudzej skórze.
  5. a jest wykastrowany? bo nie czytałam całego wątku,a u pani jest suczka
  6. to proszę poszukać,bo wyjątkowo nie chce mi się szyć.A 60 dych szkoda,lepiej na bidy przeznaczyć.
  7. czy któraś z wrocławianek może ma pożyczyć fartuszek posterylkowy na moją tymczasówkę Bellę? Waży 6,5 kg.Potrzebuję na czwartek.
  8. Viris ,ale Mrówa nikogo nie prosiła o zwrot za naprawę samochodu.To ja miałam i mam poczucie solidarności z Mrówą w takiej sytuacji i nie widzę niczego złego w tym,ze są osoby,które chcą jej pomóc,tak jak się pomaga różnym osobom na dogomanii. Tak,że Twoje uwagi w tej sprawie myślę,że są nietrafione. Świetnie,że Ty chcesz wozić psiaki,ale dobrze też,że inne osoby też to chcą robić.Sama byś nie dała rady.;)
  9. czy któraś z wrocławianek może ma pożyczyć fartuszek posterylkowy na moją tymaczasówkę Bellę? Waży 6,5 kg.Potrzebuję na czwartek.
  10. czy któraś z wrocławianek może ma pożyczyć fartuszek posterylkowy na moją tymaczasówkę Bellę? Waży 6,5 kg.Potrzebuję na czwartek.
  11. jak to dobrze,że maluszka już nie cierpi i ma szanse na lepsze życie :loveu:
  12. ale miła niespodzianka w postaci relacji i zdjęć :multi: jaka to radość ,gdy psiak znajduje taki wspaniały domek :lol:
  13. to dobre ,wiadomości.Dobrze,że Edytka uczestniczy w uroczystości.Wyobrażam sobie jak ją boli to,że jest sama :-(
  14. Czym TY je karmiłaś,że tak przytyły w ciągu 2 tyg?moja Belle słabo je po schronisku i mało tyje.Daję jej gotowane i próbowałam różne chrupki,ale kiepsko jej idzie.Odrobaczana była.Jest wesoła.
  15. [quote name='maggiejan']Jaka to by była oszczędność...:cool1: I szkoda, żeby Twoja wiedza się marnowała... Chyba ze skorzystasz z propozycji ecci i założycie spółkę usługi odpłatne sp. z o.o.[/quote] szczególnie to ZOO jest bardzo trafne :evil_lol:
  16. jak nie urok,to przemarsz wojsk :angryy: Mozna jej podać jeszcze leki homeopatyczne Ruta CH 9 i Rhus toxicodenrdron CH 9,oba 2 x dziennie po 3 kulki do pysia albo rozpuszczone na łyżeczce wody. Apteka na p.JPv II spytaj albo na Bajana albo na pl.Hirszfelda.
  17. [quote name='Agnie Koty']Z moich skromnych doświadczeń wynika, że jak sie odsyła to ludzie już ani nie dzwonią ani nie piszą....[/quote] może masz rację,ale. do mnie pani w sprawie Moriska dzwoniła 3 razy na komórkę,którą musiałam mieć wyłączoną.Potem ja oddzwoniłam i okazało się,żr to właśnie TEN domek.
  18. wpłacajcie na pomoc malutkiej,im szybciej tym lepiej dla niej
  19. [quote name='Koperek']No nie mów, że Ty mi to przywieziesz!!! :shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja nie mówię tylko pytam :evil_lol:,ale odpowiedzi brak :mad: Jak będzie mi po drodze,to czemu nie :roll: A Ty nie masz pojazdu na 4 koła? Jeżeli Ci podwiozę,to będziesz musiała kupić chociaż 5 długopisów http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9929024#post9929024
  20. Peter,jesteś wspaniały.Niewielu jest ludzi,na których można liczyć w takich sytuacjach .
  21. pomóżcie Myszeńce.Wyobrażacie sobie żyć ze zdartą skóra z połowy d.... :placz:
  22. TOBIŚ W DOMKU,DOSTANIE MISKI NA STOJAKU,ŻEBY NIE MUSIAŁ SZLACHETNEGO KARCZKU ZGINAĆ :evil_lol: I SPANKO :lol:
  23. a zrobiła się gruba, :roll: ale jest szczęśliwa :lol: podobno zaczęli jej trochę ograniczać jedzenie. Jak się cieszę ,z udanej adopcji :multi:
  24. Psy są bardzo ważne,ale nie mogą zepchnąć w cień ślubu syna Edytki , szczególnie w takim ciężkim okresie życia dla całej rodziny. Zdrowia dla Brajla. Moc gorących życzeń dla SYna i jego Zony :loveu:
×
×
  • Create New...