Poker
Members-
Posts
84494 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
Poker replied to gagata's topic in Już w nowym domu
chyba płot,bo jak wlepią mandat kobiecie,a nie odpuszczą płotu ,to wyjdzie jeszcze drożej :angryy: Tak jest,biednemu zawsze wiatr w oczy :-( -
to zostałą jeszcze szczęśliwa piąteczka do wydania :evil_lol:
-
może i samochod by padł kiedy indziej,a może nie .Nie to jest ważne. Padł samochód ,którym Mrówa wozi psy i z tego powodu można choć trochę jej pomóc. Na dogomanii pomagamy również ludziom,którzy będąc posiadaczami psów ,sami są w potrzebie i bardzo dobrze.Dlatego dogomania miała dla mnie ludzki wymiar w szerszym pojęciu i dlatego na niej pozostałam. Ale wyrażanie różnic poglądów jest dla mnie czasem nie do przyjęcia. Jak nie chcecie pomóc,nie pomagajcie , ale też i nie przeszkadzajcie. Łatwo się osądza nie będac w cudzej skórze.
-
czy któraś z wrocławianek może ma pożyczyć fartuszek posterylkowy na moją tymczasówkę Bellę? Waży 6,5 kg.Potrzebuję na czwartek.
-
Viris ,ale Mrówa nikogo nie prosiła o zwrot za naprawę samochodu.To ja miałam i mam poczucie solidarności z Mrówą w takiej sytuacji i nie widzę niczego złego w tym,ze są osoby,które chcą jej pomóc,tak jak się pomaga różnym osobom na dogomanii. Tak,że Twoje uwagi w tej sprawie myślę,że są nietrafione. Świetnie,że Ty chcesz wozić psiaki,ale dobrze też,że inne osoby też to chcą robić.Sama byś nie dała rady.;)
-
Czarny pudel miniaturka - ma już dom-prośba o sprawdzenie(ok.Opola)
Poker replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
ale miła niespodzianka w postaci relacji i zdjęć :multi: jaka to radość ,gdy psiak znajduje taki wspaniały domek :lol: -
[quote name='maggiejan']Jaka to by była oszczędność...:cool1: I szkoda, żeby Twoja wiedza się marnowała... Chyba ze skorzystasz z propozycji ecci i założycie spółkę usługi odpłatne sp. z o.o.[/quote] szczególnie to ZOO jest bardzo trafne :evil_lol:
-
jak nie urok,to przemarsz wojsk :angryy: Mozna jej podać jeszcze leki homeopatyczne Ruta CH 9 i Rhus toxicodenrdron CH 9,oba 2 x dziennie po 3 kulki do pysia albo rozpuszczone na łyżeczce wody. Apteka na p.JPv II spytaj albo na Bajana albo na pl.Hirszfelda.
-
[quote name='Agnie Koty']Z moich skromnych doświadczeń wynika, że jak sie odsyła to ludzie już ani nie dzwonią ani nie piszą....[/quote] może masz rację,ale. do mnie pani w sprawie Moriska dzwoniła 3 razy na komórkę,którą musiałam mieć wyłączoną.Potem ja oddzwoniłam i okazało się,żr to właśnie TEN domek.
-
[quote name='Koperek']No nie mów, że Ty mi to przywieziesz!!! :shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja nie mówię tylko pytam :evil_lol:,ale odpowiedzi brak :mad: Jak będzie mi po drodze,to czemu nie :roll: A Ty nie masz pojazdu na 4 koła? Jeżeli Ci podwiozę,to będziesz musiała kupić chociaż 5 długopisów http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9929024#post9929024
-
a zrobiła się gruba, :roll: ale jest szczęśliwa :lol: podobno zaczęli jej trochę ograniczać jedzenie. Jak się cieszę ,z udanej adopcji :multi: