Jump to content
Dogomania

sleepingbyday

Members
  • Posts

    23762
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by sleepingbyday

  1. to prawda, jeszzce jeden taki wierszyk,a głupio mi się będzie odezwać. wena mi się zblokowała:diabloti:
  2. prosze bardzo, kopiuj. mogę ci też kiedyś przy okazji oryginały (te tutaj sa w większości podrasowane) wszystkich dziabnąć na płytkę. zgodnie z życzeniem, ciotak z wujem :eviltong: [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/2307/img06641zi0.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/5016/img07091hq0.jpg[/IMG]
  3. zuza piekne imię. może czasem jednka blizna zostaje, zwł. jak sterylka nie była dawno?
  4. [B]dzień jak co dzień w parku, którego nazwy nikt nie zna, a który nazywany jest bulwarkiem.[/B] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/4700/img06671by6.jpg[/IMG] niya jako poczciwina :roll:: [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/3692/img0743su8.jpg[/IMG] Zosia, jako.... zosia :evil_lol: [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/4998/img07262pc3.jpg[/IMG] togo bierze nagrodę dnia za minę. setka go pogoniła, nic dziwnego, że spękał :p [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9513/img06951pb4.jpg[/IMG] secia: [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/8132/img0732gk1.jpg[/IMG] podejście do patyczka... [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/4835/img06731cq4.jpg[/IMG] ....udane :cool3: [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/664/img06741bn2.jpg[/IMG] secia obserwuje goopków :eviltong: [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/3200/img07231yp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/7290/img07221pn8.jpg[/IMG] niyka rulez [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/7656/img06791nj6.jpg[/IMG] taniec z gwiazdami :lol::lol: [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/6352/img07121gk5.jpg[/IMG] zbiórka harcerska: [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/3048/img06992bi2.jpg[/IMG] śpiewać każdy może: [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/9603/img0748ob4.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/8269/img0761wd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/3965/img07041mh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4971/img07222gh7.jpg[/IMG] co masz? [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/2378/img07151hn0.jpg[/IMG] togo jest też uroczy [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/6596/img06891bs3.jpg[/IMG] było jeszzce sporo fajnych fotek. niektórw może dziś dokleję,a innych nie, bo zapomniałam spytać, czy mogę umieszczać niektóre ludzkie facjaty na necie. to sie tyczy właścicielki jimiego, tezeta orphy i właściciela togo.
  5. zupełnie jak śliwka u mnie. dziewczyny urocze, a coś im się nie wiedzie :shake:
  6. spotkałam miskę w drodze do szkoły i wszystko mi opowiedziała. biedny gordoniasty :shake:. ja zośkę przemywałam rivanolem i się nie paprało z abardzo. myślę, że wszytsko jedno, który lek zastosujesz, nie ma jednego działającego odkażacza... karolina-obdukcja, ty- zdjęcia, ale przydałby się jeszcze świadek. byłas sama? świadek ci potrzebny, jeśli baboon będzie udawał, że jej pies nikogo by nie pogryzł. no chyba, że chce być skończona na bulwarku... [quote name='Vectra'] Jedyne co ci mogę pożyczyć , to kota .... on z wyżła zrobi tatarek :evilbat:[/quote] znam takie dwa koty. można zrobić komando :cool3:
  7. Talcott, tu się teraz rymuje! (nawet, jak krakowsko-częstochowskie rymy :cool3:)
  8. patrz doginko, ile rapcior ma wielbicielek...:razz:
  9. co u czuczu? decyzja podjęta, będzie ciachany?
  10. [quote name='JoSi'] Gabor urodził się z wadą genetyczną, jego rodzeństwo już nie żyje, wszystkim czegoś brakowało, Gaborowi kawałka mostka. [B]co mu brakowało??? no to nieźle, nie wiedziałam, ze może brakowac kawałka kości tak bez powodów mechanicznych.... [/B] Pani wet była przestraszona absolutnym spokojem i brakiem ruchu Moryca podczas zastrzyków. Gdy w końcu dawała mu pastylkę zupełnie się uspokoiła bo w kota wstąpił diabeł. Następna wizyta w niedzielę, w pysku nie jest już czerwono. [B]no własnie, ponoc to najlepszy sprawdzian na kota - dac mu tabletkę :diabloti:.[/B] Trzymam za Śliwkę, psa rasy Ogólnopolskiej jak Fafik.[/quote] Sliwa zaszczepiona na wściekliznę, nie zachipowana, bo czytnik padł. zośke chciałam doszczepić na zakaźne, moja przyjaciółka poszła z nia do gabinetu obok i wyszła z zoską... zaszczepioną na wściekliznę. poraz drugi w to lato! pan wet oglądał książeczkę, ale nieskutecznie. po czym oczywiście chciał od razu ja zaszczepić na zakaźne, choć jak ją szczepił, to mówił, że najpierw wścieklica, a za dwa tygodnie zakaźne, żeby nie obciążać organizmu.... pogoniłam konowała.... a w międzyczasie przyplątał się do nas mruczek uliczny, wladował na kolana i zaczął mruczeć. wyglądał na zgubionego, bądź wychodzącego zaniedbanego. pojechał do ochronki (inny koniec miasta oczywiście) i podrapał nas, a że ślinił sie obficie moja psiapsióła zapanikowała na tle wścieklicy... aż mi sie udzieliło. aha- śliwka juz była troche border collie i troche owczarek belgijski, a co! stawiam na owczarka mazowieckiego :-).
  11. cisza u szpilki.... czy ona ma allegro? jakies nowe fotki? to zawsze zwieksza zainteresowanie... sliczna jest, trzeba się sprężyć i znaleźć dom!!!
  12. może było, ale nie zauwazyłam- jak sunia sie teraz będzie nazywać?
  13. buba gud lak z tezetem :cool3:. rozkochaj go w sobie. jak transport? jest? wątek transportowy sprawdzony?
  14. suchego nie zeżre - jak mial gotowane wcześniej to byłby gupek, jakby suche kulki wpierniczał, dla wątrobowców, czy nie... i słusznie, kto by chciał suche kulki całe życie jeść??? nie rozpieść go, bo nic ci nie zeżre oprócz szynki....:cool3:. a pewnie, że o diete najlepiej spytać i kombinować.... taniej i zdrowiej sto razy..no i smaczniej...
  15. papież tez miałby pewnie problemy z akceptacją... i dalajlama też :eviltong:.
  16. [quote name='orpha']moze był na kacu..... a tak powaznie to ja bym go chyba otłukła :mad:[/quote] a może poszli do lasu :cool3:? utłuc nie utłukłam, ale powiedziałąm mu, co myślę o szzcepieniu zosi na wszystko na raz "Zwariował pan !?!?". zdążyli załozyc tam zosi kartę, ale nie mieli po co. śliwka tam jeździ, bo jeździ, bo ja tam leczą w ramach środków gminnych na bezdomniaki, ale to tyle.... [quote name='anetek100']a sunia czeka na domek[/quote] a właśnie-śliwka bawiła się już wczesniej z większymi dziecmi, ale wczoraj miała sprawdzian frontowy: była u mnie koleżanka z dziećmi (2 i 5 lat około), zdeptały śliwkę, klepały po głowie, po ogonie przeszły, młody stefek nawet na nią wlazł... śliwka nic, luzik....:loveu:
  17. [quote name='GoniaP'][B][COLOR=red]Dziś Azir zwróciła mi uwagę, że wydźwięk moich wypowiedzi w tym wątku jest taki, że po Pixie ustawiła się kolejka chętnych do adopcji...[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Muszę to ZDEMENTOWAĆ!!! Owszem, miałam kilka telefonów, ale absolutnie nic z rozmów nie wyszło![/COLOR][/B] [/quote] fakt, wyglądało, że pixie ma wczym przebierać. ale ponieważ pixie czeka jeszcze leczenie, to na pewno odpowiedni dom sie znajdzie. a poza tym - ona naprawde jest prześliczna -sierstka czekoladowa, błyszcząca, o pięknym odcieniu. i taka wdzięczna mina. i tak łaskawie miziać się pozwala...cudo!
  18. [quote name='ewatr']Puniu ma allegro caly czas :lol: [/quote] super! jeszcze nam się uda orzecha umieścic w DS.
  19. no pięknie :shake:. togo zeznawał, że byliście trochę. nic się nie ukryje na bulwarku :cool3:.
  20. :crazyeye::crazyeye:. ja nie robilam allegro lisowi... a powiedz, to allegro zadziałało, tak z ciekawości chcę wiedzieć. no i frotka - wisisz nam zdjęcia liska z nowego domu- ciągnęłyśmy go w końcu ostatnio niemal samodzielnie. należy nam się lejący miód na srece widok wyczyszcoznego lisa rozwalonego na kanapie z rozanieleniem w oczach :loveu:.
  21. [quote name='Aga & Amber']wyslalam maila z opisem i linkami do zdiec do RSPCA ,Dogs trust , dwoch tygodnikow polonijnych i zalozylam watek narazie na jednym forum [URL]http://www.petforums.co.uk/general-chat/12898-they-need-help.html[/URL] [/quote] ten link nie działa :shake:.
  22. co tam u bandy? smsowałam wczoraj, ale zostałam haniebnie olana:placz:. wszystko ok?
  23. dzięki, gallegro!! oczywiście po kilku dniach ciszy, kiedy dostałam propozycję zrobienia sliwce allegro, bardzo chętnie się zgodziłam, bo nie wiedziałam, co z tobą. no i być może teraz będzie miała dwa... a tak chyba nie można... ale czym prędzej wycofam prośbę, zeby się nie dublowało. a propos - czy możesz edytować ogłoszniea? wet w sobote stwreirdził, że od może miec nieco ponad rok, max półtora. to jest ważna informacja, warto, żeby była zmieniona na właściwą. a poza tym u weta-nie dostała chipa, bo czytnik się zepsuł, nie ustaliliśmy sterylki, bo nie wiadomo, czy miała cieczkę,więc myślę, że poczekamy ze dwa-trzy tygodnie - jak do tego czasu nie dostanie, to znaczy,m że już miała, no bo ile można czekac na pierwszą cieczkę? przy okazji u weta chciałam zaszczepić zośke na zakaźne- moja przyjaciółka wzieła zosię z książeczką do gabinetu obok,. wet obejrzał książeczkę i... zaszczepił zoske przeciw wściekliźnie (a w książeczce przez niego oglądanej stoi jak byk, że szczepiona była wlipcu. i bez kozery z mijsca chciał zośkę od razu doszcepiać na zakaźne - mimo, że najpierw powiedział dobra, teraz wścieklizna, a za dwa tyg reszta, żeby nie obiążać organizmu. ale potem już było mu wszystko jedno!!! myślałam, że go zaduszę! ponoć dwa razy pytał o wike zoski i kompletnie był niepomny co i dlaczego robi....:shake:
×
×
  • Create New...