-
Posts
23762 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sleepingbyday
-
pewnie coś jak zebrania wspólnoty mieszkaniowej :mad:.
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
sleepingbyday replied to emilia2280's topic in Schroniska
też słyszałam o niej skrajne opinie... niestety nawet, jesli miała jak najlepsze intencje, to najwyraźniej gdzies popełniła błąd. krężel to dość jaskrawy dowód. -
Sunia z Radomska juz w nowym cieplutkim domku !!!!
sleepingbyday replied to orpha's topic in Już w nowym domu
no właśnie tak sobie patrzę i.. sahara to imię dla dystyngowanej dożycy, a to jakas mała pipetka jest...:oops:. ale może na zasadzie kontrastu? a może pipetka :evil_lol:? -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
sleepingbyday replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
toż nie mówię, że w nocy dzwonić. no i nie spodziewaj się, że do szerszeni na sygnale przyjadą :evil_lol:. ale wiesz, mają specjalistów od radzenia sobie z problemem tego typu. okadzą czy coś i wiuu do wora.. a sroki pomrą :roll:. -
Sunia z Radomska juz w nowym cieplutkim domku !!!!
sleepingbyday replied to orpha's topic in Już w nowym domu
nie wszyscy siedzą na dogo non stop, poczekajmy... może sahara? żółta jest....:roll: -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
sleepingbyday replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Uprzedziłaś moje pytanie, kto zacz bestia. :eviltong:[/quote] jak to kto, pixie, to ta mordercza rasa przecież.... kojec drewniany ma jeden minus - ciężar. ale fakt, że stabilnośc i wielorazowość o wiele lepszą od matreiałowego. cholera,z awsze jakieś trudne wybory przed człowiekiem stoją....:shake: -
Sunia z Radomska juz w nowym cieplutkim domku !!!!
sleepingbyday replied to orpha's topic in Już w nowym domu
[quote name='orpha']kurde pisze po obcych ludziach z Radomska na naszej klasie :roll:[/quote] słusznie. a wg linka charly to tylko mossi z radomska :crazyeye: -
Sunia z Radomska juz w nowym cieplutkim domku !!!!
sleepingbyday replied to orpha's topic in Już w nowym domu
mossi, a jacys dogomaniacy z okolic? poza tym jak się łasi,w dodatku nie wygląda na wychudłą, to może zacząć od ogłoszeń, że się znalazło psa (na forach internetowych, na drzewach, gdzie tam u was takie rzeczy się wiesza, nie wiem...). może jej ktoś szuka i też gdzieś ogłasza? czasem jednak psy się gubią MIMO ludzkich chęci... ps- co się stało z forum? jakaś chora czcionka mi wyskoczyła i nie chce się zmienić! -
Sunia z Radomska juz w nowym cieplutkim domku !!!!
sleepingbyday replied to orpha's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]wysłałam PW do Martusia1992 i żabka, może się odezwą. ale to przez szukanie użytkowników po lokalizacji, a nie wszyscy wklepują takie dane do profilu....[/SIZE] -
Sunia z Radomska juz w nowym cieplutkim domku !!!!
sleepingbyday replied to orpha's topic in Już w nowym domu
aktywizacja radomska potrzebna.. sunia mała, jakos się ją gdzieś przetrzyma... -
Sunia z Radomska juz w nowym cieplutkim domku !!!!
sleepingbyday replied to orpha's topic in Już w nowym domu
Kto z okolic, kto pomoże? -
ja juz i tak przesadziłam... sorry... ale jak nikt sie nie znajdzie, no to co, poszukam.... ale może ktoś ma chwilę...?
-
[SIZE=3]kto na dogo jest z radomska albo częstowchowy, no albo okolic? trzeba na mapie dogo sprawdzić i zaktywizować lud roboczy....[/SIZE]
-
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
sleepingbyday replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][quote name='JoSi']Powinnam mieć ksywę "łowca szerszeni". Trzeci raz udało mi się złapać i wyeksmitować olbrzymiego owada, ciekawe jak długo tak będzie bezkarnie. [/quote][/SIZE][quote name='JoSi'] [B][SIZE=3]Moja kumpela wzywa straż pożarną - jak wlatuja co szerszenie regularnie, toz oznacza, że mają gdzies blisko gniazdo (masz bzy w okolicy? one ponoc lubią). straż pożarna sie akurat tym tez zajmuje, szerszenie w końcu sa niebezpieczne. spróbuj...[/SIZE][/B] [SIZE=3]Tym razem było nerwowo, jakiś wyjątkowo nerwowy obywatel latał dookoła pokoju jak wściekły obijając się o ściany i lampę, Filip koniecznie chciał go złowić i mało brakowało z wątpliwym sukcesem.[/SIZE] [B][SIZE=3]To się nazywa pyrrusowe zwycięstwo :razz:.[/SIZE][/B] [SIZE=3]W piątek idę z Frotką na Piłsudskiego. Już się boję, bo jeśli głębokie czucie nie wraca???[/SIZE] [/quote] [SIZE=3][B]będę siedziec jak na szpilkach... oby do piątku, najgorsze jest czekanie...[/B][/SIZE] -
jak wino, to i serki i oliwki, a jak oliwki, to talerzyki, obrusiki, kwiatuszki.... kuźwa, bal się zrobi z tego....
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
sleepingbyday replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]z dziewczynami jest podobnie. zoska za sliwką łazi, a jak sliwka chce się z kims pobawić, to dostaje wp**rdol. ewentualnie jest gonitwa, ale jak zosia dogoni śliwkę, to ją capie. śliwka zterroryzowana.[/SIZE] -
[SIZE=3]każdy wznosi tym, czym lubi, wiec zaopatrzenie we własnym zakresie :p.[/SIZE] [SIZE=3]orpha na wszelki wypadek weźmie otwieracze... byle słoneczko świeciło :cool1:.[/SIZE]
-
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
sleepingbyday replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Korektorkiem, korektorkiem je...;) W jakim kolorze wybrałaś cień do powiek dla Pixie? :razz:[/quote] byle nie biurowym :evil_lol:. porządnie napiętnuj zwyrodnialców... w pale się nie mieści wpaść na taki pomysł nieludzki.. i to nie ze swoim psemw dodatku! ja wiem, że to beznadziejnie brzmi, ale jednak. dobra, dość bulgotania na dziś. być może przez polsat znajdzie sie jakiś dalajlama dla pixie :loveu:. oby! a najwazniejsze, że pixiak szczęśliwy, to pomaga w gojeniu. -
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
sleepingbyday replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]śliwka jest zasadniczo grzeczna, tylko młoda szaławiła, to się nie ma co dziwić. niestety to ja jestem nerwus...:shake:.[/SIZE] [SIZE=3]a wczoraj znów zośka za niewinnośc napadła ślwikę i zaczęła ja gryźć, w trakcie zabawy... one, jak się bawią, to śliwka jest sztywna, oczy na wierzchu i boi sie normlanie reagowac, bo może oberwać... biedna psina... zośkę zżerają emocje, bawić się ze śliwką normalnie nie umie, to jest podszyte takim duzym napięciem,zazdrościa, chęcią posiadania... :shake:[/SIZE] -
[FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=3][quote name='łapeczek']jejku Doginko wspolczuje tego calego wydazenia...sama na poczatku czerwca bylam w podobnej sytuacji ;[ bawilam sie z maksiem na dworku i nagle czarny pies bez kaganca podbiega ze smycza ciagniata za nim....a jakas stara baba go wola Czarus Czarus ale pies maial to gdzies ugryzl maksa w ucho a maks go za pale ;] i tak maksio zostal z dziurka w uchu moge mu wkladac kolczyk ;] ale nie na pozaznie tego nie widac a babsko zabralao psa i poszlo ;[ nic nie powiedziala ...............pozostawie takich ludzi bez komentarza[/quote][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=3]ja bym zakładała jakis kolczyk, jakby zocha miała dziurke w uchu :cool3:.[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=3]zośkę suki pogryzły dwa razy. zosia to jest taka, że udaje odważną i rzuca się ze szczekiem, ale z daleka i jak moż uciec, i to jets raczje "naskocz i odskocz", a w tych dwóch przypadakch w ogóle nawet nie widziała, że jakaś suka coś od niej chce. totalny szok i napaść od tyłu.[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=3] za każdym razem nie miałam problemów z kosztami leczenia, tylko ostatnio jedna para z lewym haszczakiem, niejaką aleksą, rozmnażana przez nich (z nieświadomości, bo rozmawiali o tym z kamilem, wypytywali go, a on sie gotował ze swoimi championami na smyczy :evil_lol:) - zapłacili za wszystko oprócz osttanich 30 złotych, ciekawe dlaczego....[/SIZE][/FONT]
- 21590 replies
-
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
sleepingbyday replied to mosii's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alex78'] Grupa ludzi pracuje nad projektem zmiany ustawy o ochronie zwierząt. Jedną z parlamentarzystek w to zaangażowanych jest lubelska posłanka PO - Joanna Mucha. Z tego, co wiem, wnioskodawcy chcialiby wprowadzić do ustawy zapis mówiący o dożywotnim zakazie posiadania zwierząt dla osób skazanych za znecanie się nad zwierzętami. Tylko najpierw trzeba doprowadzić do tego, aby sądy częściej skazywały winnych. Zbyt niskie i zbyt mało jest tych kar.[/quote] wiadomo, że pracują. oby coś z tego wyszło. w polsce będzie opornie. większość parlamentarzystów to jednka ćwoki, nie oszukujmy się. pies na łańcuchu to norma kulturowa, nawet z nieświadomości ludzie maja głupie przekonania. od dawna mówię, ze najważniejsze zadanie dogo to edukacja. i to działa, widziałam kilka przykładów na wątkach.