-
Posts
23762 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sleepingbyday
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
sleepingbyday replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doginka']No co Ty? Przecież żartowałam, a Ty straszysz Zosię ciocią:mad::evil_lol:[/quote] aj, ciocią nie, sobą straszę! [quote name='orpha']no to ja mam farta u mn ie sie towarzycho dogadało :multi:[/quote] bo wy jesteście wyluzowani, a ja sama nerwus... udziela się [quote name='mru']eh, znam to tylko wątpię żeby Dym lubił Gacka :shake: a szkoda... tylko Gacek jakby nie przejmuje się bawi się dalej, nie boi się [B]szybko domek dla Śliwuni! [/B][/quote] no właśnie, sliwka na początku też się nie bała, a teraz owszem, ma stracha.... -
Sunia z Radomska juz w nowym cieplutkim domku !!!!
sleepingbyday replied to orpha's topic in Już w nowym domu
jakos mnie to nie dziwi...w końcu jest zcwartek, kto w pracy w czwartek siedzi?:lol: -
zaraz wyjme kanapke, jak boga kocham.... i co mi z tego przyjdzie? kanapka jak kanapka, żadne tam grzybki :placz:
-
i słusznie, niech ma od życia.... ty potem znów do wyrka możesz wskoczyć, a ona bidulka w ławce sie garbi....:placz:
- 21590 replies
-
mniam mniam, uwielbiam.. ostatnio miałam sos z podgrzybków, cymesik, zwł. z ziemniakami....
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
sleepingbyday replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
ależ ja jej to mówię. drę się na nią, zeby ją zaostawiła wspokoju... ale to silniejsze od niej.. -
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
sleepingbyday replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
a, rozumiem. to się nawet trzyma kupy.... -
[quote name='Doda_']a nie mówiłam?? :loveu::multi: Ciesze sie.. teraz trzeba ją złapać i pomóc..[/quote] [quote name='Tosia2']Kurcze... Jeśli ma małe to znacznie komplikuje sprawę... Nie można przcie jej złapać a maluchów skazać... Słuchajcie a może zorganizować jakieś poszukiwania dzieciaków? Jeśli znalazłoby się sporo chętnych do przeczesywania terenu to odpowiednio przemyślana akcja mogłaby przyniesć dobry rezultat.... Ziele razy tak robiłyśmy, a mając małe, rozstawiałyśmy klatkę...i rodzinka bezpieczna.... :roll:[/quote] jestem do dyzpozycji w niedzielę, ale nie od rana, bo w sobotę mam wesele, to muszę mieć czas na zmartwychwstanie.
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
sleepingbyday replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tosia2']Uuuuuuuuuuuu..... To współczuję poranka....ale skoro dopatrzyłas się w tym śmietany, to tylko świadczy o tym, że Twoja wyobraźnia na tym nie ucierpiała....hihi ;)[/quote] takiej brązowej śmietany, na balkonie zresztą. nie zdzierżyła dziewczyna.. [quote name='orpha']cześć Śliwencja , domku szukaj dzieweczko :loveu:[/quote] szuka, szuka... wczoraj dostała o******* od zośki z 5 razy. naprawdę zośka nie umie przełamać negatywnych emocji. zabiera ślwice wszystko, nie pozwala jej się bawić z innymi psami... śliwka zaczęła bać się zabaw :shake:. zośka jest zdrowo *******nięta. śliwke polubiła, ale nie umie tego normalnie okazywać, jest nerwowe napięcie, zazdrość, jakieś zapiekłe emocje... -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
sleepingbyday replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='waldi481']A co mówił Minister,bo go nie słuchałam????????? Jakoś się poczułam zmęczona nimi wszystkimi i zasnęłam:oops: E/W[/quote] polsat stracił chyba wyczucie, co ludzi interesuje naprawdę. obrona narodowa?? phi.... -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
sleepingbyday replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ludzie, skandujemy: ZDJĘCIA, ZDJĘCIA! -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
sleepingbyday replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Gonia wymiziać TZ od nas w nagrodę , wymiziać :evil_lol::evil_lol: kojec super. kasy duużo. jak już wyliczysz wszystko, to jeszcze napisz, czy jetseście na minusie, czy na plusie z wydatkami.... jak wizyta polsatu? wiesz, kiedy nadadzą? co prawda nie mam polsatu, ale liczę na wersję netową... -
zosia juz w wieku poszkolnym. ale śliwka powinna chodzić...
-
Sunia z Radomska juz w nowym cieplutkim domku !!!!
sleepingbyday replied to orpha's topic in Już w nowym domu
to ra dziewczyna od mejla nie zostawiła kontaktu do NIKOGO na miejscu??? to dobre... -
co ty tak wczesnie wstałaś??? burza nad grochowem czadowa. uwielbaim burze i chmury :loveu:. nie wzięłam wtedy apartau do parku,a było tak, że z zachodu słońce oświecało tarwę i drzewa, a na wschodzie były granatowe kłęby na niebie. jak się patrzyło z łąki na kinową, to widac było świecącą się zieleń i intensywny granat. bajka! a ja nie miałam aparatu :placz:.
- 21590 replies
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
sleepingbyday replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
śliwka z rana jak śmietana :cool1:. ale miała sraczkę! -
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
sleepingbyday replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
ale jaka to teoria, bo nie do końca pojełam, dlaczego nie dawać delikatnych piesków? mam czasem wrazenie, że w schronie wszytko ok, a jak już mają warunki, żeby się rozchorować, to dawaaj. -
Sunia z Radomska juz w nowym cieplutkim domku !!!!
sleepingbyday replied to orpha's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']zulhara lub sazula ;)[/quote] zulhala brzmi jak walhala a jaka tam ona walkiria :roll:. sazula lepsze. czestochowa ok, ale ja myślę, poczekjamy do jutra, popołudniowo-wieczorna zmiana dogomaniacka niech ma szansę. no i zobaczymy, co te dwie dziewczyny, co PW wysłałam z linkiem i prosba o pomoc. tymczasem proponuję szukać ew. własciceli. ta dzxiewczyna, co wysłała ci mejla, niech rozgłosi na osiedlu, ciocie, znajome, czy wiedzą, może komuś zgubiła się sucz taka. radomsko nie rio de janeiro, ktoś na pewno będzie wiedział... moim zdnaiem ona nawiała z okolic gdzieś i zgubiła trop. może miała jak raz okres? -
no to czego oni chcą. czegos chcieć muszą...
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
sleepingbyday replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
no więc będe jechać na delegację... jeszcze jest czas, ale... czas szybko leci :cool1:. do tej pory mam nadzieję wyadoptować ślwikę do jakiegos git-domku, ech... a najbardziej mi żal, że śliwa się do mnie przywiązała :roll:. młoda jest, odwiąże się łatwo, ale im później, tym trudniej.... chyba ją pobrudzę i skrzyczę, żeby była taka smutna i zrobię zdjęcie do wstawienia na dogo :diabloti:. zadowolona suczka na łące nie budzi współczucia ani potrzeby działania....:roll:. -
na pewno nauczyciele, bo ty jesteś normalna :diabloti:. a kobito, jest 3 wrzesnia, pewnie wam powiedzą, ile kasy trzeba dać na ksiązki i tyle....