Jump to content
Dogomania

sleepingbyday

Members
  • Posts

    23762
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by sleepingbyday

  1. to prawda, zoska ja rozstawia po kątach, nawet, jak się bawią to tak, że śliwka nigdy nie wie, czym to się skończy..:shake:
  2. Śliwka nadal szuka domu. jest młodziutka i z dobrym prowadzeniem będzie to perła, nie pies. a naprawdę nikt tu nie zagląda :shake:. zmarnuje się psina...
  3. [quote name='Talcott']No właśnie - Ciotki zamiast sobie fryzury demolować to myślcie gdzie by tu....:loveu::loveu::loveu:[/quote] a co nam odmawiacie trochę rozrywki :cool3:? jest drugi chętny na chaplinka i ponoć ma tej osobie byc pokazany wojtuś. zobaczymy....
  4. tak, koniecznie pchnąć jej fotke wojtusia... bez nacisków, of kors :diabloti:.
  5. charly - wcale nie pozbawiona dramatu - zostalismy osieroceni :-(:razz:. ja bym chciała zobaczyć liska w nowym domu - naprawdę parę osób zaangażowało się w liska, należy nam się... :cool3:
  6. gratuluję. czyli kolejne stanowisko się szykuje ewentualnie? a mówiłam ci babo, że tylko myślisz, że się nie nadajesz!!?!?!?!? a nogi niech ci tezet pomasuje, od czego jest:razz:??
  7. kiepsko na wątku... ech... tosia i anetek: jakie sa formalności przy ew. adopcji. jak będzie ktoś (oby!) dzwonił, to co mówić? kto ma oficjalnie śliwkę, z kim dokumenty będa podpisywane? czy ja mam robić wizytę przedadopcyjną, czy przedstawiciel prawnego opiekuna? czy jakaś opłata by wchodziła w grę? czy sterylka gdzieś będzie taniej lub za friko?
  8. frotka jest jak flaga państwowa -w pasy o róznych kolorach. tylko jakie to państwo :crazyeye:?
  9. dalej nie wiem, co z bazarkiem, czy można przekazać na bazarek coś? komu? zdjęcia i opisy porobię. tylko nie wiem, czy ceny wymyślę.
  10. na pewno skończy się dobrze - ktos tą wojnę w końcu wygra....
  11. ponoć domek się szykuje.... tfu tfu, żeby nie zapeszyć. ale jeszcze są inne dziadunie do wzięcia: babunia, orzeszek, wojtuś.. no i moja młoda śliwka też czeka na dom:shake:.
  12. tak sobie myslę, że moja zosia na incurinie to mały pikuś, hehe....
  13. no właśnie... lemoniada, bierzesz wojtusia :evil_lol:?
  14. o nie, to jest MÓJ faworyt, a nie twój!!!!! :evil_lol:
  15. [quote name='Monia70'][quote name='JoSi'] Podnosi się po Traumelu Frotka ?????[/quote] ja coś takiego pisałam??? :evil_lol: na balandzie chyba muzyki nie słyszeli, tylko odgłosy zza ściany :lol:
  16. dzięki za obcego, niezły jest.... będe potrzebowała aparatu, bo chcę wstawić rózne pierdoły na bazarek dla krężla...
  17. spotkałam elegancką panią na przystanku - byla to doginka w drodze na drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej :evil_lol:.
  18. mogę przekazać na bazarek filmy dvd (głównie horrory, najlepiej je sprzedawać w pakietach...). pojęcia nie mam, jakie ceny, ale pomyślę. komu przekazać zdjęcia filmów i opisy?
  19. hihi, wiem, po tym znajomym jamniku mam pojęcie, jka długo może trwać wojna psychologiczna :cool1:. SZUKAMY DOMU DLA ŚLIWKI!!!
  20. hihi, wiem, po tym znajomym jamniku mam wyobrażenie o wojnie psychologicznej.... :cool1: SZUKAMY DOMU DLA ŚLIWKI!!!!
  21. bo jak sie tam zwierzęta w siebie wpatrują i hipnotyzują, to nic dziwnego, że film raczej psychologiczny, niz sensacyjny :razz:
×
×
  • Create New...