Śliwka nadal szuka domu. jest młodziutka i z dobrym prowadzeniem będzie to perła, nie pies. a naprawdę nikt tu nie zagląda :shake:. zmarnuje się psina...
[quote name='Talcott']No właśnie - Ciotki zamiast sobie fryzury demolować to myślcie gdzie by tu....:loveu::loveu::loveu:[/quote]
a co nam odmawiacie trochę rozrywki :cool3:?
jest drugi chętny na chaplinka i ponoć ma tej osobie byc pokazany wojtuś. zobaczymy....
charly - wcale nie pozbawiona dramatu - zostalismy osieroceni :-(:razz:.
ja bym chciała zobaczyć liska w nowym domu - naprawdę parę osób zaangażowało się w liska, należy nam się... :cool3:
gratuluję. czyli kolejne stanowisko się szykuje ewentualnie? a mówiłam ci babo, że tylko myślisz, że się nie nadajesz!!?!?!?!?
a nogi niech ci tezet pomasuje, od czego jest:razz:??
kiepsko na wątku... ech...
tosia i anetek: jakie sa formalności przy ew. adopcji. jak będzie ktoś (oby!) dzwonił, to co mówić? kto ma oficjalnie śliwkę, z kim dokumenty będa podpisywane? czy ja mam robić wizytę przedadopcyjną, czy przedstawiciel prawnego opiekuna? czy jakaś opłata by wchodziła w grę? czy sterylka gdzieś będzie taniej lub za friko?
ponoć domek się szykuje.... tfu tfu, żeby nie zapeszyć.
ale jeszcze są inne dziadunie do wzięcia: babunia, orzeszek, wojtuś..
no i moja młoda śliwka też czeka na dom:shake:.
[quote name='Monia70'][quote name='JoSi']
Podnosi się po Traumelu Frotka ?????[/quote]
ja coś takiego pisałam??? :evil_lol:
na balandzie chyba muzyki nie słyszeli, tylko odgłosy zza ściany :lol:
mogę przekazać na bazarek filmy dvd (głównie horrory, najlepiej je sprzedawać w pakietach...). pojęcia nie mam, jakie ceny, ale pomyślę. komu przekazać zdjęcia filmów i opisy?