Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Tam nie można robić zdjeć........ pilnują człowieka
  2. Psy które zwróciły moja uwagę w schronie, opiszę w wątku Soni. Zapraszam szpicomaniaków, jenotomaniaków i sznupkomaniaków oraz wszystkich innych.
  3. Super..skaowałam wszystko co napisałam...no to od początku. Byłam dziś w schronisku poznańskim. I patrząc na te psy myślałam o mojej Soni. W schronie jest drobna suka huski, srbrna. Jedyną jej "wadą"" jest problem z jednym okiem. Na pewno na nie nie widzi i ma je powiększone, szkliste. Pozwoliłam się obwąchać i czekałam na jej reakcję. Położyła pysk na mojej dłoni idała się głaskać. Głaskałam jąjedną dłonią a drugą jej towarzysza niedoli. Ona nie ma tam szans. Zapytam dziśosoby wiedzącej wiecej na jej temat ode mnie, co z suczką, skad jest, jak długo w schronie. Poza tą suczkąsą jeszcze dwa malamuty. Czarne i brażowymi oczkami. Jeden zaniedbany nieco i grubszy, a drugi...pięęęękny! Próbowałam z nimi nawiazać kontakt. Przez kraty nie były agresywne, jednak nieco pobudzone. Widać ze chciały kontaktu, ale nie wiem jak by sięto skończyło w kontakcie bezpośrednim. Zdjeć nie robiłam...
  4. Właśnie wróciłam ze schoniska. Puszka nie ma.Obeszłyśmy wszystko..po kilka razy.:placz: Nie ma go. za to są setki innych potrzebujacych psów. Można oszaleć....... Co najgorsze niektóre z nim jeszcze poznawałam z czasów (czyli kwiecień 2007) kiedy jeździłam do Kropki i Pyzy. A może to był marzec?:razz:
  5. Kreciku i Moni. :diabloti:
  6. Napisałam tekst, ale wydaje mi sie bez sensu. Puszek zwany Ryśkiem Zaginął! Puszek jest małym pieskiem. Jego futerko jest kremowo-rude, szorstkowłose. to bardzo miły, sympatyczny i łagodny pies. Piesek przez znaczną część życia mieszkał w schronisku w Obornikach Wlkp. Nie chciałam aby tam spędził resztę życia i znalazłam mu dom. Ze swoją panią mieszkał kilka miesięcy. Wczoraj dowiedziałam się, ze w tych okolicach zaginął. Stało się to 2 tygodnie przed swiętami. Bardzo proszę, jeśli zobaczysz Puszka, nie bądź obojętny! Zadzwoń do mnie lub napisz. Jeśli go znalazłeś i przygarnąłeś powiedz mi o tym. Martwię się o niego i chcę wiedzieć co się z nim dzieje. Puszek ... szukam cię.
  7. Staram sie napisać tekst do ogłoszeń do rozwiesznia. Nie idzie mi. :-( Nie wiem co pisać. Czy mam kłamać, że tęskni za nim właścicielka? Że pies chce wrócić do domu? Czy napisać,że to mój pies? Szlag by trafił.......
  8. teraz takie pytania nie maja Aniu znaczenia. :shake: Teraz trzeba spróbować chociaż go znaleźć.
  9. Jutro jadę z Hanią do schronu. Marne są szanse...ale są. Trzeba wierzyć. Pojadę też (jeśli jutro mi się uda) w to miejsce gdzie Puszek zginął.
  10. Pytasz o Ryska... Z Ryskiem historia biegnie tak: dwa tygodnie przed swietami mama, ktora nie mowi w zadnym obcym jezyku, poprosila mnie zebym z nia pojechala do siostry do Niemiec. Moja kolezanka z pracy, ktora polubila Ryska chciala bardzo go wziac, zwlaszcza ze i Olga jej coreczka tez zaprzyjaznila sie z Ryskiem, bo jak sie z nim mozna bylo nie zaprzyjaznic Rysiek wiec poszedl na weekend do Ani, z czego byl mocno zadowolony. Problem w tym ze panienki tez mu sie podobaly... tak sie domyslam, bo zwial z tarasu na ktorym bawil sie z Olga Nie wierze, zeby uciekal, bo sie bal, czy cos w tym stylu. co gorsze nie mial obrozy, bo podobnie jak Twoje wnuczki Olga mu ja zdejmowala, jak byl w domu, a ze byli na tarasie to mu nie zalozyla Jak tylko wrocilam bylam go szukac, wczesniej szukala go Ania rozwiesilam ogloszenia gdzie sie dalo na osiedlu ludziom wkladalam do skrzynek na listy w sumie ze 200 ogloszen byly telefony ze widziano takiego psa, ale po przyjezdzie na miejsce okazywalo sie ze to taki podobny kundelek o krotszych lapach i dluzszej siersci i tak to Rysiek wybral wolnosc, albo nowego wlasciciela kolo domu Ani sa ogrodki dzailkowe i wiele domow jednorodzinnych wiec albo sie zamelinowal w jakiejs altance, albo moe ktos z domow go przygarnal [IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/linia.gif[/IMG] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma][IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/mes_ico1.gif[/IMG]Agata-Puszek[IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/mes_ico2.gif[/IMG]18:53:26[COLOR=#000000]juz przeszlam etap obwiniania siebie, totalnej paniki [IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/linia.gif[/IMG] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma][IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/mes_ico1.gif[/IMG]Agata-Puszek[IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/mes_ico2.gif[/IMG]18:53:38[COLOR=#000000]rezygnacji [IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/linia.gif[/IMG] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma][IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/mes_ico1.gif[/IMG]Agata-Puszek[IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/mes_ico2.gif[/IMG]18:54:08[COLOR=#000000]glupio mi i wstyd sie przyznac, ze mi pies zwial...nie mi, no moze nie do konca... [/COLOR][/FONT][/COLOR] [/COLOR][/COLOR]
  11. Właścicielka poinformowała mnie dziś, że Puszek zginął jej dwa tygodnie przed świętami.
  12. Ludzie!! Puszek zaginął!! :placz: :placz: :placz:
  13. No dobrze juz wiem. Poszłam sprawdzić jak dokładnie wygląda terier walijski. I ile ma w kłebie. :razz:
  14. Jaki on jest duży? Malutki? Średni?
  15. dziunia ładna dziewczyna
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6679/img1630nl0.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/17/img1628vs1.jpg[/IMG][/URL]
  18. a pamiętacie to? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3884/img1625fy0.jpg[/IMG][/URL]
  19. Karola, a Ty wiesz, że to prawie rok jak po niego do schronu pojechałyśmy?
  20. Z chęcią pójdę na spacer. A ogrodzony teren by się przydał. :evil_lol:
  21. Słuchajcie, jakby oczyścić wątek z hopków, bylby czytelniejszy. :razz: Co wy na to?
  22. Ja? :razz: Z suczydłami? Niemożliwe... wszystko było normalnie. :cool3: Nie kumam o co chodzi. Moze o te dwie cudne suczynki co je kochałam? :evil_lol:
  23. Darunia, bardzo wam dziękujęmy. Z pewnoscią wyglądacie bosko z szmpanem. :loveu:
×
×
  • Create New...