-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Oborniki Wlkp. Szorstkowłosy Puszek. Puszek zaginął!!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Psy które zwróciły moja uwagę w schronie, opiszę w wątku Soni. Zapraszam szpicomaniaków, jenotomaniaków i sznupkomaniaków oraz wszystkich innych. -
Super..skaowałam wszystko co napisałam...no to od początku. Byłam dziś w schronisku poznańskim. I patrząc na te psy myślałam o mojej Soni. W schronie jest drobna suka huski, srbrna. Jedyną jej "wadą"" jest problem z jednym okiem. Na pewno na nie nie widzi i ma je powiększone, szkliste. Pozwoliłam się obwąchać i czekałam na jej reakcję. Położyła pysk na mojej dłoni idała się głaskać. Głaskałam jąjedną dłonią a drugą jej towarzysza niedoli. Ona nie ma tam szans. Zapytam dziśosoby wiedzącej wiecej na jej temat ode mnie, co z suczką, skad jest, jak długo w schronie. Poza tą suczkąsą jeszcze dwa malamuty. Czarne i brażowymi oczkami. Jeden zaniedbany nieco i grubszy, a drugi...pięęęękny! Próbowałam z nimi nawiazać kontakt. Przez kraty nie były agresywne, jednak nieco pobudzone. Widać ze chciały kontaktu, ale nie wiem jak by sięto skończyło w kontakcie bezpośrednim. Zdjeć nie robiłam...
-
Oborniki Wlkp. Szorstkowłosy Puszek. Puszek zaginął!!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciłam ze schoniska. Puszka nie ma.Obeszłyśmy wszystko..po kilka razy.:placz: Nie ma go. za to są setki innych potrzebujacych psów. Można oszaleć....... Co najgorsze niektóre z nim jeszcze poznawałam z czasów (czyli kwiecień 2007) kiedy jeździłam do Kropki i Pyzy. A może to był marzec?:razz: -
Oborniki Wlkp. Szorstkowłosy Puszek. Puszek zaginął!!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Kreciku i Moni. :diabloti: -
Oborniki Wlkp. Szorstkowłosy Puszek. Puszek zaginął!!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Napisałam tekst, ale wydaje mi sie bez sensu. Puszek zwany Ryśkiem Zaginął! Puszek jest małym pieskiem. Jego futerko jest kremowo-rude, szorstkowłose. to bardzo miły, sympatyczny i łagodny pies. Piesek przez znaczną część życia mieszkał w schronisku w Obornikach Wlkp. Nie chciałam aby tam spędził resztę życia i znalazłam mu dom. Ze swoją panią mieszkał kilka miesięcy. Wczoraj dowiedziałam się, ze w tych okolicach zaginął. Stało się to 2 tygodnie przed swiętami. Bardzo proszę, jeśli zobaczysz Puszka, nie bądź obojętny! Zadzwoń do mnie lub napisz. Jeśli go znalazłeś i przygarnąłeś powiedz mi o tym. Martwię się o niego i chcę wiedzieć co się z nim dzieje. Puszek ... szukam cię. -
Oborniki Wlkp. Szorstkowłosy Puszek. Puszek zaginął!!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Staram sie napisać tekst do ogłoszeń do rozwiesznia. Nie idzie mi. :-( Nie wiem co pisać. Czy mam kłamać, że tęskni za nim właścicielka? Że pies chce wrócić do domu? Czy napisać,że to mój pies? Szlag by trafił....... -
Oborniki Wlkp. Szorstkowłosy Puszek. Puszek zaginął!!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
teraz takie pytania nie maja Aniu znaczenia. :shake: Teraz trzeba spróbować chociaż go znaleźć. -
Oborniki Wlkp. Szorstkowłosy Puszek. Puszek zaginął!!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ale co masz na myśli? -
Oborniki Wlkp. Szorstkowłosy Puszek. Puszek zaginął!!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Jutro jadę z Hanią do schronu. Marne są szanse...ale są. Trzeba wierzyć. Pojadę też (jeśli jutro mi się uda) w to miejsce gdzie Puszek zginął. -
Oborniki Wlkp. Szorstkowłosy Puszek. Puszek zaginął!!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Pytasz o Ryska... Z Ryskiem historia biegnie tak: dwa tygodnie przed swietami mama, ktora nie mowi w zadnym obcym jezyku, poprosila mnie zebym z nia pojechala do siostry do Niemiec. Moja kolezanka z pracy, ktora polubila Ryska chciala bardzo go wziac, zwlaszcza ze i Olga jej coreczka tez zaprzyjaznila sie z Ryskiem, bo jak sie z nim mozna bylo nie zaprzyjaznic Rysiek wiec poszedl na weekend do Ani, z czego byl mocno zadowolony. Problem w tym ze panienki tez mu sie podobaly... tak sie domyslam, bo zwial z tarasu na ktorym bawil sie z Olga Nie wierze, zeby uciekal, bo sie bal, czy cos w tym stylu. co gorsze nie mial obrozy, bo podobnie jak Twoje wnuczki Olga mu ja zdejmowala, jak byl w domu, a ze byli na tarasie to mu nie zalozyla Jak tylko wrocilam bylam go szukac, wczesniej szukala go Ania rozwiesilam ogloszenia gdzie sie dalo na osiedlu ludziom wkladalam do skrzynek na listy w sumie ze 200 ogloszen byly telefony ze widziano takiego psa, ale po przyjezdzie na miejsce okazywalo sie ze to taki podobny kundelek o krotszych lapach i dluzszej siersci i tak to Rysiek wybral wolnosc, albo nowego wlasciciela kolo domu Ani sa ogrodki dzailkowe i wiele domow jednorodzinnych wiec albo sie zamelinowal w jakiejs altance, albo moe ktos z domow go przygarnal [IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/linia.gif[/IMG] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma][IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/mes_ico1.gif[/IMG]Agata-Puszek[IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/mes_ico2.gif[/IMG]18:53:26[COLOR=#000000]juz przeszlam etap obwiniania siebie, totalnej paniki [IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/linia.gif[/IMG] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma][IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/mes_ico1.gif[/IMG]Agata-Puszek[IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/mes_ico2.gif[/IMG]18:53:38[COLOR=#000000]rezygnacji [IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/linia.gif[/IMG] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma][IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/mes_ico1.gif[/IMG]Agata-Puszek[IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/skins/modern/mes_ico2.gif[/IMG]18:54:08[COLOR=#000000]glupio mi i wstyd sie przyznac, ze mi pies zwial...nie mi, no moze nie do konca... [/COLOR][/FONT][/COLOR] [/COLOR][/COLOR] -
Oborniki Wlkp. Szorstkowłosy Puszek. Puszek zaginął!!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Właścicielka poinformowała mnie dziś, że Puszek zginął jej dwa tygodnie przed świętami. -
Oborniki Wlkp. Szorstkowłosy Puszek. Puszek zaginął!!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ludzie!! Puszek zaginął!! :placz: :placz: :placz: -
Poznań - zmarnowany Spike - zasnął na zawsze [*]
Hala replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No dobrze juz wiem. Poszłam sprawdzić jak dokładnie wygląda terier walijski. I ile ma w kłebie. :razz: -
Poznań - zmarnowany Spike - zasnął na zawsze [*]
Hala replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jaki on jest duży? Malutki? Średni? -
dziunia ładna dziewczyna
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6679/img1630nl0.jpg[/IMG][/URL] -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/17/img1628vs1.jpg[/IMG][/URL] -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
a pamiętacie to? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3884/img1625fy0.jpg[/IMG][/URL] -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Karola, a Ty wiesz, że to prawie rok jak po niego do schronu pojechałyśmy? -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ja? :razz: Z suczydłami? Niemożliwe... wszystko było normalnie. :cool3: Nie kumam o co chodzi. Moze o te dwie cudne suczynki co je kochałam? :evil_lol: