Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. No u ciotki Hani, bo przecież tam przebywa Tola. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2455/img4376rj9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8841/img4377ba1.jpg[/IMG][/URL]
  2. Jakby im tu domek znaleźć..odpowiedzialny...?
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7254/img4374fj5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/12/img4375vw6.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9084/img4372ia1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8871/img4373lo4.jpg[/IMG][/URL]
  5. Bianka, mnie ma co się oszukiwać..ona się nie podoba nikomu. :-(
  6. Nasikał czy zaznaczył w tyłek i tak dostał. :razz:
  7. To chyba było robione za czasów Mrówci co? :-(
  8. Uparcie szukamy domku dla Toli. Ciotka Hania twierdzi że jest gotowa do adopcji. A Huk to paskud, znou nasikał mi w domu. :cool1:
  9. Tak sobie dziś myślę o Mrówce... miała być moją tymczasowiczką. :-(
  10. Bianka, jaka znowu pokraka? :mad:
  11. Bianka, chyba Pucka przywiezie mi prosiaka. :diabloti:
  12. Paulina, Olcia i Carmen już dawno mają dom. Osobiście je zawoziłam. :loveu:
  13. kwitnie nędzie ale zawsze coś... :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/5199/img4364yo3.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/1979/img4362du3.jpg[/IMG][/URL]
  15. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/313.jpg[/IMG] [URL]http://toz.obornikionline.pl/toz/s/zdjecia/typ/adopcje/id/313/lp/43#mid[/URL]
  16. Tola ma 5 lat i od 3 jest już w schronisku. Nie wiem jak trafiła do schronu. Fakt jest taki, że w schronie nikt do niej nie mógł podejsć, bo zawsze uciekała, badź chowała się w najdalszy kąt wielkiej budy. zawsze była na uboczu, z dala od wszystkich. Chyba lubiła swą samotnosć, a może po prostu nie znała innego zycia. W schronisku było wiele prób podejścia do Toli, ale kończyły się one fiaskiem. Tola przez to chodziłą skołtuniona i brudna. Na szczęscie dziewczyny w schronisku zawzięły się, chwyciły Tolą, obcięły kołtuny. Zaczęła się praca nad Tolą. Jedna z dziewczyn, znana co niektórym Hania od Huka, postanowiła wziąźć Tolę na dt. Tak też zrobiła trzy tygodnie temu. Tola obecnie est u Hani w domu. Została wykapana, obcięta jeszcze staranniej. Dochodzi do siebie. Wciąż jest nieufna i sama do Hani nie podejdzie. Ale jak ją już Hania złapie, to może z nią zrobić wszystko. Tola nie gryzie, nie warczy. Zgadza się na wszystko. Bardzo dziwne ale może i ułatwiające życie z Tolą jestto, że nie wiadomo ile razy by się z nią wychodziło na dwór, to i tak sika dwa razy dziennie. Można z nią spacerować, czekać, prosić..a Tola i tak siku nie zrobi. Hania zaczyna szukać domu dla Toli, dlatego założyłam ten wątek. Może ktoś wrzuci jakieś ogłoszenia? Mój TZ zrobi jej allegro, ale wszystkie inne strony czekają. Jeśli ktoś pomoże bedę wdźięczna. Obecnie mam tylko to zdjecie ze schronu. Ale na dniach będę mieć już zdjecia od Hani.
  17. Piekna suczka. Ale pazurki ma że hoho. :razz:
  18. w poznańskim schronie jest jeszcze gorszy pies... :-(
  19. Sonia nadal mnie zaskakuje... Huki wyżera z jej miski a ona się temu spokojnie przygląda. :crazyeye: A jak był Cortez to była wieczna walka o miski. Dziwne to moje psisko. :evil_lol:
  20. No co tam u Tinki? Jak się miewa dziewczyna?
  21. No Hakitka...wiedziałam, że dobrze trafiłam. :loveu:
  22. ten świniak jest większy od kociaka. :diabloti:
  23. A co Ty Greven tak źle temu kucowi życzysz... :diabloti: Przeciez ja chyba więcej od niego ważę. A wczoraj jak Huki skakał na SOnię, to już miałam cykora czy z tego dzieci nie będzie. :oops: Bianka Ty jak zawsze niedobra..jaki śmierdziel? Przecież to kochany świnek chrumek.
  24. ;) No pewnie że tak. Ale mieszkam w bloku i obecnie mam jedną suke huski i wiem, że potrafią być i kochane i też uprzykrzyć życie.
  25. do góry................
×
×
  • Create New...