Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Dziś byłam w poznańskimschronie. Jest młody pies huski wolczasty z błękitnymi ślepiami.
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/4853/img4665to1.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9618/img4673ka2.png[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/7312/img4660gv1.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/9371/img4663uf4.png[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/213/img4649zc2.png[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1302/img4648vi1.png[/IMG][/URL]
  6. Piękna pogoda u nas dziś była. Świeciło słonko. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/2505/img4644es7.png[/IMG][/URL]
  7. A dzisiaj włóczyliśmy sie po łąkach i polach. Byliśmy nad jakimś jeziorem. :loveu: Wszystko wam pokażę, oczywiscie jesli ktoś chce oglądać.
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/9936/img4639rh2.png[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8620/img4634ff6.png[/IMG][/URL]
  10. Dzień dobry wszystkim, za chwilkę ruszamy na kolejny spacer z Sonią. :diabloti:
  11. To może ja TZta namówie jutro na wycieczkę w te okolice? Wiem gdzie Rokietnica. Moze coś z Sonią znajdziemy?
  12. Bianka, chyba zaczynasz mieć słoabosć do tej rasy. :razz: A pieska strasznie szkoda. :shake:
  13. taki ciut większy szynszyl.... :razz:
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/5224/img4631he8.png[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/4287/img4625kb6.png[/IMG][/URL]
  16. Właśnie , co jest powodem oddania suni? Te uszy ma pięęękne.
  17. Aha... :mad: Nic się nieda ukryć. :razz: Dzięki amiga za współpracę tajnus - agentus.
  18. Ku mojemu zaskoczeniu kwiaty w rezerwacie już kwitną. Nie jest to jeszcze największy wysyp, ale są. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/7581/img4624te5.png[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/5338/img4623yw4.png[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5707/img4621jj5.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/6861/img4622wx1.png[/IMG][/URL]
  21. Ależ dlaczego? :mad: Ja żadam wręcz odpowiedzi. :evil_lol:
  22. No jak na mój gust zakochana jesteś po uszy. :evil_lol:
  23. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/6732/img4619kx9.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/9518/img4620ll6.png[/IMG][/URL]
  24. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/4712/img4616wr3.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/2315/img4618bn0.png[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...