Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Te Twoje zasrańce są całkiem niezłe. :diabloti:
  2. Darunia, przez awarię kompa, nie mam Twojego gg. Napisz do mnie proszę.! :cool3:
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/8436/img2518nf9.png[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/7166/img1061wi8.png[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/5844/dscf4316on4.png[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/9165/dscf4295yw4.png[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8383/img2466ge7.png[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6221/img2450tf4.png[/IMG][/URL]
  9. Anulka...a Kremkowi zrobisz allegro i inne ogłoszenia? :oops:
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/672/img2697xi4.png[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8958/img2667kb3.png[/IMG][/URL]
  12. Biedny pies...........trafił skad wyszedł. :razz:
  13. ładniusie dziewczynki.
  14. No Zdzichu niestety uwielbbia obszczekiwać, zwłaszcza Dina, bo Dino się boi. :oops: Kremek sobie nic z tego nie robi raczej.
  15. No kochani! Dzieki Halbince znalazłam swoje wszystkie watki i dzięki temu powrocą one do zycia. A poza tym chciałam wszystkim oznajmić że Kremek został moim wirtualnym podopiecznym i już ja się za Kremusia wezmę. :diabloti:
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/2176/img4524fj8.png[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/4845/img4523kk7.png[/IMG][/URL]
  18. Nie Bianeczko, nie byliśmy nad morzem, ale jak tylko się ociepli na serio, to pojedziemy. :loveu:
  19. Aha...chciałam jeszcze powiedzieć, że przed wyjazdem z Sonią na spacer byłam w schronie poznańskim. Wciaż mam nazieję, że znajdę Puszka. Obeszłam całe schronisko i nic. Za to napatrzyłam się na różne inne bidy. Dwa psy zapadły mi w szczególnej pamięci. Oba olbrzymie. Skołtunione do granic wytrzymałosci i agresywne (oczywiście w czasie tych kilku chwil co przy nich stałam). Sami wiecie jak to często z tą agresją jest. Ten jeden to jakiś olbrzymi, zatłuszczony mix kaukaza. Nie wiedziałam jeszcze takiego niedźwiedzia. Poza tym nie mogłam znaleźć tej suczki huski z chorym okiem. Co się z nią stało? Chyba jej nie uśpili? Martwię się. Jest za to inny, śliczny huszczak, wilczasty, błekitnooki.
  20. Dzieki Peter że do nas zajrzałeś. ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4381/img4695pi4.png[/IMG][/URL]
  21. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/9828/img4688bk4.png[/IMG][/URL]
  22. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/1957/img4683ar2.png[/IMG][/URL]
  23. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/8264/img4678fi3.png[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...