Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Witam. Chciałam tylko powiedzieć że mój komp zrobil kaput i nie mam już dostępu. Aler pamiętam owas i tęsknię.:diabloti:
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/3378/img2692jc6.jpg[/IMG][/URL]
  3. Widzę, że Kremek nikomu nie przypadł do gustu. :cool1:
  4. nie ma to jak konkrety
  5. [*] [*] [*] biedna suczka...śledziłam ten wątek po cichu :-(
  6. Nie chce ktoś może małej ślicznej, miziastej koteczki? U mnie w pracy ktoś na podwórko podrzucił. No kochana przylepka jest. Wchodzi do poczekalni pacjentów, ku uciesze jednych i zgorszeniu drugich. Lokalne koty ją tłuką. :shake: Biedne maleństwo.
  7. Bianka ja Ci już dawno mówiłam że jesteś stuknieta... :razz:
  8. :razz: Masieńka... :mad:
  9. dziekujemy :diabloti:
  10. A co taki krótki ten filmik? :cool3:
  11. Darunia. to ja rano pogadam z TZ i potem zadzwonię. Koniecznie chce w tym samym terminie co wy. Moja Sonia sie wreszcie wychasa.
  12. coś czuję, że spotkamy się na wiosnę :cool3:
  13. A Tola nadal u Hani..czy ktoś ją ogłosi?
  14. Tola na allegro [URL]http://www.allegro.pl/item303180084_suczka_tola_szuka_domu.html[/URL]
  15. Daga mi sie podoba. :cool3:
  16. Sońka jest najkochańszym husiem jakiego spotkałam. A że sobie czasem powyje...komu by to przeszkadzało. :diabloti:
  17. Mnie się bardzo podoba, ale co z tego.... wyjce paskudne. :razz:
  18. To jutro Ania się za to wezmę. Dziś nie mam weny.
  19. Ania, jak to nie pamiętasz Zdzicha? Normlanie się obrażę. :angryy:
  20. W sumie to źle napisałam. Przecież jest w poznańskim schronie, to jest wysterylizowana. Dokładnie chodzi mi o to, że may maly wpływ na los pśów które są w schronie.
  21. Kremek to bardzo łagodny piesek,jest wykastrowany, ma około 6 lat, w schronisku jest od 2002 roku.Bardzo lubi dzieci, jest towarzyski, dobrze dogaduje się z innymi pieskami. Bardzo wesoły na spacerach, lubi kąpać sie w rzece. Wysokość w kłębie: 45 cm. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/15.jpg[/IMG]
  22. widzę, że muszę jednak poszukać zdjeć Zdzicha.......
  23. A to Lord - przyjaciel Białka. Może poszukamy mu domu? [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/205.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...