Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4181/img1664bk5.png[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4042/img0512rr3.png[/IMG][/URL]
  3. Ja zdjecia też już widzę i zakochałam się. :loveu:
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/1062/img0511qv0.png[/IMG][/URL] A ja wierzę, że Kozak znajdzie dom.
  5. ależ te Twoje maluchu są śliczne :loveu:
  6. jejku! on jest cudowny!!! ale ja nie znam sięna wyżłach :cool1:
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8654/img1668xq4.png[/IMG][/URL]
  8. Biedne szczeniątko.... jesli to są zdjecia, to ja tego nie potrafię otworzyć.
  9. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6403/img1661ch2.png[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6858/dscf5268yk3.png[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1729/dscf5262ek6.png[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/9875/dscf5261rq0.png[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/4691/dscf5209zn6.png[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/2496/img1659kp7.png[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1958/img1658gv7.png[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/5391/img1654wt8.png[/IMG][/URL]
  17. Rzeczywiscie w schronie nie byłam. Ale myślę o Kremusiu i wierzę, że inni też go pokochają.
  18. Podejrzenia moje i ludzi ze schronu: że ktoś go zabrał do domku. On naprawdę był kochanym psiakiem. Tylko właścicielka okazała się jędzą nieodpowiedzialną. :angryy:
  19. No własnie, jak się udało Białkowi to i Kozakowi się uda. W końcu on duużo ładniejszy niż Białek. :evil_lol:
  20. ale mi chodziło o DT. Ja już mam huska. :oops:
  21. ja czekam na wieść czy on szuka domu..bo bym mogła pomyśleć o nim cieplej.... :cool3:
  22. Soniaca...wygląda Białek cudnie. W życiu go nie podejrzewałam, że ma tyle życia w sobie. :diabloti:
  23. Uj uj...jutro ma być u nas paskudna pogoda. To nie wróży wycieczki do schronu.:razz: Ale może..może jednak słonko wyjdzie?
  24. Ależ pięknota. Jak dsz go na allegro to się pewnie od chętych nie opędzisz. :evil_lol:
  25. Puszek ze schroniska w obornikach. Był latem wyadoptowany. Jak się okazało, nieodpowiedniej osobie. No zaginął. Co do Olci i carmen, nie mam żadnych wieści. Pan nie raczy napisać do mnie słowa. :cool1:
×
×
  • Create New...