Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Ja żadnego grzyba nie widziałam. :shake: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/5148/img7189pm2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/4558/img7190jj3.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/7060/img7175dp7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/8342/img7179pl7.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9764/img7172ku5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/5273/img7173jb6.jpg[/IMG][/URL]
  4. Tz to wie jak się ustawić z życiiu. :diabloti: Pozbył się stada kundli..swojej połówki, a sam w słońcu się wygrzewa. :evil_lol:
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/2470/img7162sv7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/3344/img7167db5.jpg[/IMG][/URL]
  6. Własnie wróciliśmy ze spacerku po lesie nad wartą. Sonia szczęśliwa. :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img393.imageshack.us/img393/4593/img7154rd1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img393.imageshack.us/img393/8283/img7158bz8.jpg[/IMG][/URL]
  7. Fryta przyzwyczajona pewnie do takich niedogodnosci. ;)
  8. Właściwie to straciłam kontakt z Agnieszką, Monią i Krecikiem. :oops: Muszę to naprawić.
  9. piękny kocur... piękny... :loveu:
  10. Dyliżans, ale o co Ci chodzi? :evil_lol:
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6852/img6990qe2.jpg[/IMG][/URL]
  12. Przepiękna suczka, niemal identyczna jak moja Sonia... :-o
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img355.imageshack.us/img355/2909/img6983ea1.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/1826/img6987kc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/5508/img6988fs9.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/5928/img6982lp8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/674/img6986iy3.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/8919/img6980zc8.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7056/img6977us4.jpg[/IMG][/URL]
  18. Niestety Reksia wciaż w schronie. Jej by się dt przydał........... :razz:
  19. widziałm Zdzisia w sobotę w schronie. Ale nie zwracał na mnie uwagi, bo wcinał jakaś kość. :eviltong: mam dwie jego foteczki jak zajada, ale wstawię jutro.
  20. A ja w sobotę byłam w schronisku! Reksia wyglądała i zachowywała się jak mała tygrysica. :p Pilnowała wielkiego pojemnika z jedzeniem. :diabloti:
  21. A gdzie zdjećia Duchy z poznania? :roll:
  22. Co u psa? nic tu się nie dzieje............ :cool1:
  23. Dzisiaj zapewne wróci już do domu Yorija. Wczoraj widziałyśmy się w schronisku w Obornikach. Z pewnoscią ma dużo zdjeć Kozaka. :diabloti:
  24. Serdecznie pozdrawiam całą waszą rodzinkę. :)
  25. Wróciliśmy właśnie z SOnią i TZtem ze schroniska z Obornikach. Dawno już tam nie byłam. Kiedy ja byłam na wybiegu, TZ pił kawkę z dziewczynami przy tak zwanej kuchni schroniskowej. To jest od wybiegu moze 70 metrów. Jak już do nich dobiłam, to mi opowiadał, że Sonia byla bardzo zdenerwowana. Az się cała śliniła. Czy to możliwe aby tak reagowała na pobyt w schronisku?
×
×
  • Create New...