Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/130/img6855fz7.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5268/img6756wg5.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img372.imageshack.us/img372/6655/img6867ov4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2672/img6869ky5.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img373.imageshack.us/img373/8853/img6865fp6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/5566/img6866qn2.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7080/img6861hf6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img373.imageshack.us/img373/1606/img6863jj9.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/2610/img6860te6.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2518/img6858ct5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9641/img6859tf9.jpg[/IMG][/URL]
  8. Nieśmiało wspomnę o hoteliku dla psów. :oops:
  9. Nikt tu nawet nie zagląda. :placz: Masienka, czy są jakieś wieści jeszcze o psie?
  10. Czy ktoś dostrzeże wreszcie husiorka?
  11. Jak to nie wie...przeciez potwierdza przyjecie listu. Tak jest na wp. :angryy:
  12. Sonia z deszczyku była bardzo szczęśliwa. Lubi dziewczyna wodę. Postaram się ją wziaźć jutro nad jeziorko. :cool3:
  13. Jakoś głupio mi zadzwonić. Bo przecież facet nie daje znaku życia od listopada, czy grudnia. A wiem, ze czyta moje listy. :shake:
  14. Zdjećia Kremka są cudowne. A ja jutro mam jechać do schronu.
  15. piękne fotki :diabloti:
  16. Czuję się bezradna, hopkami mało co wskuramy. :-(
  17. No mały, moze cię ktoś jednak wypatrzy?
  18. No właśnie, a co uKropencji jaśnie hrabiny?
  19. Posłzyśmy niedawno z sonią na spacer.. i tak nas cudnie ulewa chwycila. :angryy: Jesteśmy całe mokre z pusieńką. :evil_lol: Ale co tak, letnia burza nikomu krzywdy nie zrobi. :loveu:
  20. Moim zdaniem, facet po prostu nie chce ze mną rozmawiać. Ale jak chcesz, mogę spróbować. :oops:
  21. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img385.imageshack.us/img385/5811/img2450cw2.png[/IMG][/URL]
  22. Ten psiak mi przpomina Carmen, która była u mnie na dt. Też miaął dłuższe futro i błękitne oczka. Zaraz wstawię wam jej zdjećia aby porównać. :cool1:
×
×
  • Create New...