-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Pewnie że bym chciałą jeszcze jednego haszczaka, ale nie wiem czy mam chęć przechodzić to wszystko jeszcze raz. Mówię o demolce mieszkania i nerwach. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/1453/img6468lz7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6308/img6469oh7.jpg[/IMG][/URL]
-
Przyznam, że Sonia uwielbia być na plaży. Widać po prostu jej radość. Lubi sobie dołki kopać, potem w nich siedzi królewna jak na tronie. :evil_lol: Później gania fale, biega po wodzie. A jak się zmęczy, to siada na piasku i obserwuje ludzi, mewy... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/9742/img6465du0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/739/img6467rp9.jpg[/IMG][/URL]
-
Yorija, dokładnie to co masz na myśli? :razz: Czy Ty aby czegoś nie knujesz na mnie? :mad: Okamia, oczywiscie że łapeczka jest ładna bo i właścicielka piękna. :evil_lol: Kilka dni temu TZ pokazał mi zdjęćia której wsyawił na allegro, jak jeszcze Sonia była u nas na dt. Ależ ona była wtedy szczupła!! :crazyeye: Przyznaję więc, że Sonia obecnie jest zapasiona. Naprawdę jak obejrzałam te zdjecia stare to widzę różnice. W związku z tym, Sonia przeszła na dietę. Dzienna dawka chrupek zmniejszona, nie ma podżerania między posiłkami. Dziś (jak na nas) długi spacerek i kawałek biegłysmy. A u babci dzisiaj nie było juz pyrek z sosikiem i żadnych ciasteczek. W drodze do domu zatrzymaliśmy się nad wartą i Sonia dzielnie pływała wzdłuż brzegu. Bardzo jej się to podobało. Teraz natomiast jest głodna i chodzi ipatrzy na mnie jak jem suchą bułkę. :eviltong: