Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/8438/img7276ga9.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6885/img7275dp9.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5268/img7273ez6.jpg[/IMG][/URL]
  4. No to cudnie... fajny pies...
  5. Teraz rozumiem. Ale na Tobie Jaaga spoczywa niesamowity obowiązek i wydatek. Bo z tego co zrozumiałam, to głównie jest to na Twojej głowie. Ja wiem, że cieżko jest podjąć taką decyzję.... ale możę pomóc jej godnie odejsć? zastanów się. Ale i tak myślami jestem z wami. :roll:
  6. Jeśli Dama nie jest psem przeznaczonym do adopcji, to po co ja leczycie? Jaaga, czy ona u Ciebie zostanie na stałe? A jeśli nie to co? Do schroniska oddasz?
  7. Ja w wawie jak jeżdżę na szkolenia to przeważnie płacę koło 200 zł za nocleg
  8. Fryta nie uraczyła mnie ani jednym merdnięciem ogona
  9. Jak już wiecie, poznałąm Biankę i jej dorodne stadko. Oto kilka foteczek. :diabloti:
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5918/img7271ac0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/7739/img7272rc8.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4377/img7266sz6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/7176/img7267ia6.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img369.imageshack.us/img369/8825/img7262va4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/525/img7264dg7.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/313/dscf2167rj0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/8808/dscf2184ka9.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7017/dscf2157ug5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/6546/dscf2163mh3.jpg[/IMG][/URL]
  15. Hahaha...Pucka... :mad: Świnie siedziały same w domu. Wszystkie przezyły. I jak sie okazało niczego im nie zabrakło, a tak sie martwiłam o nie. Szopen zaczyna mi działać na nerwy. Maltretuje maluchy i muszę się zastanowic co z tym fantem zrobić. Albo przeniosę go na stałe do innej klatki albo odjajczę. A tak poza ty, to poznałam Biankę, Frytę, Puńka i resztę stada. Roki mnie przeraził. :crazyeye: jaki on wieeeelki. :razz:
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/4527/dscf2123op9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/9185/dscf2156yn0.jpg[/IMG][/URL]
  17. Jak dla mnie ona jest boska, chociaż ja się na buldożkach nie znam. :evil_lol:
  18. Yorija...ja wierzę w Ciebie i w Kozaka.... :p
  19. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9787/img7517qy9.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...