Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Jak wstawiam zdjecia Soni to nikt nawet nie zajrzy... :mad: Na prosieta jednak jest lepszy odzew. :cool3:
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/4316/img7864yo7.jpg[/IMG][/URL]
  3. To jest Tadeusz, mix peruwianki i merino...rodowodowych. :diabloti: Jest kochany, ale zaczyna zadzierać z szopenem. Chce go zdominować. Stado sie rozpadło i są wojny. Mają 24 h na dogadanie sie, a jak nie szpen z klatki wylatuje. A mata będzie prana.
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/8788/img7861fo4.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6541/img7860po5.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/1369/img7857it8.jpg[/IMG][/URL]
  7. A ja chciałam się pochwalić, że moje świnieta mają nową ściółkę ...matę łazienkową. Mam nadzieję, że sie sprawdzi.
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2087/img7846ug9.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/6493/img7845dr9.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img367.imageshack.us/img367/8562/img7844cq6.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/392/img7843cv8.jpg[/IMG][/URL]
  12. Dziś Bona 46 od prosiaczków odmieniał moje życie. :diabloti: Od dawna myślałam co zrobić, aby moje mieszkanie nie wyglądało jak wielki tartak. Przy ilosci 6 świń po pokoju i reszcie mieszkania (pomimo sprzatania :razz:) wciąz są świńskie odpady. I to dziś rano rozmawiałam z Boną i żaliłam jej się. :p A ona mi na to , że moge przeciez kupić matę łazienkową. :crazyeye: I kupiłam..efekty zobaczcie sami. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/2236/img7842gk8.jpg[/IMG][/URL]
  13. I to sieniby kot nazywa...:loveu: :evil_lol:
  14. Krycha wygląda, jakby ją kto przejechał. :evil_lol: Jak można mieć takiego kota? :diabloti:
  15. To gdzie Ty w końcu jesteś? Miałaś być z Poznaniu dziś. :razz:
  16. Ależ ładne piesiątko z kokardeczką. :crazyeye: A Kobiego usypiacie do strzyżenia? :evil_lol:
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/289/img7287zw3.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img382.imageshack.us/img382/7907/img7285pp1.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/9071/img7279dz9.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/3388/img7278iq0.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...