Ja zaczynam myśleć o wyjeździe z rodzinką i moją haszczyną do Zawoji, jest to dosyć blisko Zakopca. Znalazłam fajny (mam nadzieję) dom.
[URL]http://ek_noclegi.republika.pl/kontakt.php[/URL]
A my zaczynamy myśleć o wyjeździe w góry. :diabloti: Nawet znalazłam kwaterę godną uwagi i zgodzili się właściciele na przyjazd z psem. Muszę jeszcze to dograć dokładniej i zobaczymy co z tego wyjdzie. :)