Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. to ja napiszę do założycielki wątku, aby podała wiecej info o psie.
  2. oj Kozaku, ciotka się uparła/ :eviltong:
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img383.imageshack.us/img383/2338/hpim0573zo8.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/4633/hpim0572el1.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/8271/hpim0567pj8.jpg[/IMG][/URL]
  6. oj oj, nie ma ktoś jakiegoś fajnego pomysłu? Moze ktoś go zabierze?
  7. Czy znajdzie się ktoś, kto może pomóc psiakowi?? :placz:
  8. ja też życzę wiele szczęścia Tanu :roll:
  9. szlag mnie trafia......... :angryy:
  10. Piękna fotencja. :diabloti: Proszę o więcej. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117086[/URL] biedny husiek
  11. Jednak Sonia nie będzie mieć przyjaciela haskiego. TZ nie chce. Pewnie ma wiele racji, ale jednak..Tanu jest taki piękny. :placz:
  12. Niestety TZ jest nieubłagany. Zdecydowanie mówi nie. :placz: Musze więc zrezygnować. Bardzo mi z tego powodu przykro. :placz:
  13. Ja zaczynam myśleć o wyjeździe z rodzinką i moją haszczyną do Zawoji, jest to dosyć blisko Zakopca. Znalazłam fajny (mam nadzieję) dom. [URL]http://ek_noclegi.republika.pl/kontakt.php[/URL]
  14. A my zaczynamy myśleć o wyjeździe w góry. :diabloti: Nawet znalazłam kwaterę godną uwagi i zgodzili się właściciele na przyjazd z psem. Muszę jeszcze to dograć dokładniej i zobaczymy co z tego wyjdzie. :)
  15. coś ucichł wątek. Widać sprawa nie jest taka pilna. :razz:
  16. ale nie jest dokąłdnie czas okeślony...a ja do pracy musze chodzić przecież. :oops:
  17. Ciekawe czym ja je zmęczę jak o 6 wychodze na tramwaj do pracy. :cool1: Dowcipna się odezwała. :cool3:
  18. Ale dwa haszczaki w mieszkaniu, jak idę do pracy, to chyba jak podłożona bomba co nie? :cool3:
  19. Okamia, nie podpuszczaj :mad:
  20. A czy chlopak jest wykastrowany? :cool3:
  21. Zakochałam się! :diabloti: :multi: Jest pięęekny. Prosze opowiedz więcej. Czy zgadza się z sukami? I jak długo może zostawać sam w domu?
  22. ale chłodem powiało. Tej cziłki bardzo szkoda, pewnie go auto przejedzie i tyle po psie.
  23. o!! Bianka wróciła! A już się martwiłam, że na tej wsi w jakąś dziurę wpadłaś i wyjsć nie możesz. :evil_lol:
  24. Ale ja nie rozumiem w czym rzecz? Czy on ma jakiś mankament? Przecież ładny jest ,więc dlaczego nikt się nie decyduje? jak sądzicie?
×
×
  • Create New...