Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/4532/img7507da2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7681/img7512wm8.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img60.imageshack.us/img60/7858/img7501at4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img60.imageshack.us/img60/1314/img7502zu5.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3135/img7490zi3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img398.imageshack.us/img398/7832/img7500ku3.jpg[/IMG][/URL]
  4. Z Danka i Sonią na Błędnych Skałach [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img60.imageshack.us/img60/8260/img7475iq7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7648/img7482bp8.jpg[/IMG][/URL]
  5. Własnie wróciliśmy z gór. :multi: Było cudonie!
  6. No i co z psem zapytam raz jeszcze?
  7. Dlaczego nie powinna być z Jackiem?
  8. Piekna mordeczka. Szkoda, ze ma ten lęk. Trudno siedzieć cały czas w domu z psem. Ale może jak poczuje się pewny swej pozycji, to mu to przejdzie. MOja soia też na początku wyła i demolowała. :razz:
  9. Wracamy w srodę i chyba byśmy woleli właśnie wtedy. A co zrobimy z moją wydrą? :cool3: Bo nie widzę jakoś połączenia Roki - Sonia :evil_lol:
  10. Jedziemy dopiero w sobotę. I nie wiem czy wolisz w drodze do kudowy czy z kudowy? :razz:
  11. Piękny ostatni dzień sierpnia. Poszłysmy sobie z sonieczką na spacer po osiedlowych parkach i trawnikach. Zawsze mozna coś ciekawego powąchać i obejrzeć. A jak się zmęczyłyśmy, to usiadłysmy na ławce i odpoczywałyśmy w cieniu. Miły spacerek. :lol:
  12. Aż zaniemówiłam. :-( Myślami jestem z wami.
  13. Oj, aż mi sięwierzyć nie chce!! :lol: Mam nadzieję, że prawdę piszecie/ :diabloti: Ale córeczki rzeczywiscie nie pozazdrościć. :mad:
  14. Ja tylko chciałam wiedzieć na czym stoimy. Dobrze wiem, jak cieżko diagrnozować ileczyć psa w schronisku, Tym bardziej cenna jest każda informacja. Jeśli będzie juz ustalona diagnoza i termin operacji, prześlę 40 zł. Mogę tez przysłać (jeśli to wetowi pomoże), nici chirurgiczne (dużo wiecej niż dla Agatki), oraz opatrunki jałowe w różnych wielkosciach.
  15. Tu jest napisane "jakieś narośla w brzuszku" a nie co dokładnie jest psu.
  16. Ale na jaką operację? Co mają operować? Chyba coś przeoczyłam, choć wydaje misię że czytam o Agatce wszystko. :cool3: No ile może to kosztować?
  17. Czy ta suczka spanielka jest jeszcze w schronie? Bo mam chetnego.
  18. No kidy ja też Twojego numeru gg nie mam :cool1: Mój to 7651229
  19. Ciekawa jestem co u reksi? Może uda mi się jechać w sobotę d schronu.
  20. No i gdzie to więcej zdjeć...? :cool3:
  21. Tak czy siak, przyjedziemy do Bianki. Muszę zobaczyć Puńka na własne oczy i Frytę! :multi: A dziś byłam w poznańskim schronie. Takie smutne te niektóre psiaczki. :shake: Jeden taki stary, duży kremowy, tak słodko mi nadstawiał dupencję do głąskania. Chyba zreumatyzowny już był, bo bardzo niezgrabnie mu to szło. A uszy miał okropnie brudne! Jeden wielki brązowy lep w uszach! :placz: Musiało go to bardzo boleć. A pomocy z nikąd.
×
×
  • Create New...