-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Tragedia psa i... szczęśliwe zakończenie. Brutus nareszcie w domu!!!
Hala replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
No i co z psem zapytam raz jeszcze? -
Tragedia psa i... szczęśliwe zakończenie. Brutus nareszcie w domu!!!
Hala replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
I co tam u psiaka? -
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
Hala replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Dlaczego nie powinna być z Jackiem? -
Tragedia psa i... szczęśliwe zakończenie. Brutus nareszcie w domu!!!
Hala replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
Piekna mordeczka. Szkoda, ze ma ten lęk. Trudno siedzieć cały czas w domu z psem. Ale może jak poczuje się pewny swej pozycji, to mu to przejdzie. MOja soia też na początku wyła i demolowała. :razz: -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Aż zaniemówiłam. :-( Myślami jestem z wami. -
Wrocław.Agatka - chciałabym jeszcze pożyć ! Odebrana przez właścicieli !!!
Hala replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Oj, aż mi sięwierzyć nie chce!! :lol: Mam nadzieję, że prawdę piszecie/ :diabloti: Ale córeczki rzeczywiscie nie pozazdrościć. :mad: -
Wrocław.Agatka - chciałabym jeszcze pożyć ! Odebrana przez właścicieli !!!
Hala replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Ja tylko chciałam wiedzieć na czym stoimy. Dobrze wiem, jak cieżko diagrnozować ileczyć psa w schronisku, Tym bardziej cenna jest każda informacja. Jeśli będzie juz ustalona diagnoza i termin operacji, prześlę 40 zł. Mogę tez przysłać (jeśli to wetowi pomoże), nici chirurgiczne (dużo wiecej niż dla Agatki), oraz opatrunki jałowe w różnych wielkosciach. -
Wrocław.Agatka - chciałabym jeszcze pożyć ! Odebrana przez właścicieli !!!
Hala replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Tu jest napisane "jakieś narośla w brzuszku" a nie co dokładnie jest psu. -
Wrocław.Agatka - chciałabym jeszcze pożyć ! Odebrana przez właścicieli !!!
Hala replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Ale na jaką operację? Co mają operować? Chyba coś przeoczyłam, choć wydaje misię że czytam o Agatce wszystko. :cool3: No ile może to kosztować? -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Hala replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Czy ta suczka spanielka jest jeszcze w schronie? Bo mam chetnego. -
Oborniki Wlkp. Kremek - kremowy przyjaciel Dina. Już w nowym domu.
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No kidy ja też Twojego numeru gg nie mam :cool1: Mój to 7651229 -
Oborniki Wlkp. Reksia - maleńki smuteczek. JUż wnowym domu.
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ciekawa jestem co u reksi? Może uda mi się jechać w sobotę d schronu. -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No i gdzie to więcej zdjeć...? :cool3: -
Wrocław.Agatka - chciałabym jeszcze pożyć ! Odebrana przez właścicieli !!!
Hala replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
pomóżmy Agatce!! :placz: -
Tak czy siak, przyjedziemy do Bianki. Muszę zobaczyć Puńka na własne oczy i Frytę! :multi: A dziś byłam w poznańskim schronie. Takie smutne te niektóre psiaczki. :shake: Jeden taki stary, duży kremowy, tak słodko mi nadstawiał dupencję do głąskania. Chyba zreumatyzowny już był, bo bardzo niezgrabnie mu to szło. A uszy miał okropnie brudne! Jeden wielki brązowy lep w uszach! :placz: Musiało go to bardzo boleć. A pomocy z nikąd.