Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Juz ja wiem, dlaczego mnei zapraszasz... :mad: mam Ci prosię przywieźć. :razz: Oj Ty....
  2. No dalej Agatka, pokazuj śliczną mordeczkę... :lol:
  3. Co za życie... :shake: znowu ino samo hopsanie...
  4. Ale jak można pomóc Orzeszkowi?
  5. Oj wielka szkoda, wielka...bo z tego co zrozumiałam, to czas nagli. :shake:
  6. Malagoś, a TZ to ino dobrze policzył przed wyjazdem? :razz: :diabloti: Bianka, zdjećie wróbla na garnku jest sliczne. pamiętaj, że jak nie odwołasz sprawy, to moze do Ciebie wpadniemy z wizytą, wracająć z gór. :loveu:
  7. No ja również liczę na relację. :cool3:
  8. Pies jest pięęękny. :loveu:
  9. Ja dzisiaj w schronie nie byłam... w pracy siedziałam. :cool1:
  10. Czy coś siędziś może dowiedziałyscie dziewczyny? :wink:
  11. dowiedz się koniecznie o koszta i rokowanie. :roll:
  12. Słuchajcie, ale czy są jakieś konkrety w sprawie psa? Bo tylko hopsamy? czy cos więcej wiadomo o chorobie?
  13. Brawa dla halbinki. :multi: że znalazła naszego delikwenta w necie. A o pacce to wy kobitki ani myślcie. :mad: A co do stwora..to małe te skrzydełka żeby takie tłuste dupsko nosić. :razz:
  14. Bianka, ależ u Ciebie to wiocha zapadła :razz: :diabloti:
  15. A moze jakaś fotka z nowego domku? :cool3:
  16. słodki ten orzech ;)
  17. Jutro będziemy rezerwować pokoje. :evil_lol: [URL]http://www.azaliakudowa.pl/main.html[/URL]
  18. Ty się nic nie bój maleńka... Reksia jak widać waleczna. :p
  19. Bianka, Twój dobek nie miał by szans. :evil_lol:
×
×
  • Create New...