Malagoś, a TZ to ino dobrze policzył przed wyjazdem? :razz: :diabloti:
Bianka, zdjećie wróbla na garnku jest sliczne.
pamiętaj, że jak nie odwołasz sprawy, to moze do Ciebie wpadniemy z wizytą, wracająć z gór. :loveu:
Brawa dla halbinki. :multi: że znalazła naszego delikwenta w necie. A o pacce to wy kobitki ani myślcie. :mad:
A co do stwora..to małe te skrzydełka żeby takie tłuste dupsko nosić. :razz: