Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Słuchaj, ja mam świetny pomysł. Nie waż sieKremka uśpić. po prostu ja po niego przyjadę i go zabiorę. Wtedy nie bedzie to nic kosztować a pies będzie leczony. To jest mój nr kom 692 594 000, zadzwoń do mnie omówimy szczegóły. Ale zadzwoń i nie rób głupot!! Bo jak Kremusia uśpisz to Cię odnajdę...:razz:
  2. Znalazłam Cie, znalazłam! :multi: A szukałam kontaktu do Ciebie. :)
  3. z opisu charakteru to jakieś podłe i okrutne zwierze! :razz:
  4. Cuydne,,,,cudeńko :p
  5. A jak brali psa do siebie to nie wiedzieli jakie mają mieszkanie i że to nie york? :cool1:
  6. A to ci się porobiło...fiu fiu...
  7. Bianka, ja już dawno pogubiłam się w Twoich zwierzakach. :evil_lol:
  8. Wczoraj minąl rok jak Sonieczka do nas przyjechała. :Rose: Dziękuję wam za nią. :)
  9. Chyba nie jest najmłodszy już//// :cool1:
  10. Muszę wam się przyznać...że pojedziemy jeszcze w tym roku do Karpacza :) :evil_lol:
  11. Ciekawe rzeczy się tu dzieją :razz:
  12. Pan Marek odpisał natychniast na mój smsa. Co mnie zaskoczyło. Że suczki zdrowe, zmieniły futerko, biegaja isą nierozłąćzne. Ja również napisałam szybko kolejnego smsaa... Żeby przysłał zdjećia. Ale odpowiedzi się nie doczekałam. :angryy:
  13. Dwie wieści z dziś.... Jak byliśmy dziś u moich rodziców, to sonia zwiała z podwórka, choć nie wiem czy do końca to była ucieczka. Ja siedziaam w pokoju i piłam kawę z mamą. A TZ wsiadł w auto i pojchał do miasta. Za chwilę wpada do pokoju mój tata i mówi, że sonia uciekła ale TZ ją złapał już. Jak się okazało...sonia jak zobaczyła odjeżdżającego Tzta, jakimś cudem wydostałam sie z podwórka i za nim pognała. Prosto za autkiem, asfaltem... Na szczęście TZ się zatrzymał i ją złapał. :shake: Szalone psisko.
  14. Właśnie napisałam smsa do pana Marka. Jeśli nie odposze do wieczora... to zadzwonię do niego. Choć mam wrażenie, że nie spotkam się z miłym przywitaniem. :mad:
  15. O matko jedyna......... ja tez mam mieć jamniczkę lada dzień 7letnią.. na dt nie wiem do moja huska na to, ale zobaczymy. Błagam znajdźcie dl niego dt.
  16. Kaśka..spokojnie. Nie ma co podejmowwać pochopnych decyzji. Uspokój się kobieto i nie daj go tak odrazu uśpić. :mad: Nie po to wychodziłze schronu po tylu latach. Trzymajcie się.
  17. Widzę, żę Still nadal w schronie. :cool1:
  18. No wiem, ale mi chodzi, że nie zadzwoniłaś że jesteś juz na miejscu. O przesunięciu przecież rozmawiałyśmy. No ale nic, jeszcze się pojawisz.
  19. Babo niedobra,,, nic nie mówiłaś, że bedziesz w poznaniu. :mad:
  20. Nie chce mi sie wierzyć............. :shake: Podejmujemy wielkie ryzyko. Litujemy się nad psami kórych nie znamy.
  21. Chcecie pozbyć się starego szczura? Swojego ukochanego? A nie wiecie jak? Podpowiem wam... bo to przeciez takie proste... tak łatwo pozbyć się przyjaciela. Koleżanka z pracy, niestety za póxno o jeden dzień...powiedziała mi co widziała jak wyszła ze swojej kamienicy. Ktoś postawił na deszczu klatkę ze szczurkiem. Wg niej starym już. Po prostu tuż przed drzwiami kamienicy. Ona się nie zlitowała.. biegła do pracy, poza tym ma kota w domu. Kiedy wracała już go nie było. Można mieć tylko nadziej, że ktoś dobry go zabrał. :shake:
  22. Wygląda na fajne psisko :loveu:
  23. A do kiedy może zostać u pani Lucyny?
×
×
  • Create New...