Maupa, masz zdecydowaną rację, tak to jest ak nie doczyta się wątku i naje się adrenaliny. Teraz poczytałam wątek dokłądniej i za mój poprzedni post przepraszam. :cool1:
IOWa Ty chyba nie wiesz do kogo mówisz................. Dorothy to znaczy DOROTHY!!! Zapamiętaj sobie..........I jeśli ona pomaga psom. tp znaczy, że pomoc skuteczna...........