Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. nareszcie jakieś zdjecie :crazyeye:
  2. Brawo Filo!! :diabloti: :evil_lol: :multi:
  3. Na dniach zadzwonię do pana dziewczyn...zobaczymy co i jak..... :mad:
  4. pokaż się.................................:razz:
  5. No i co z psem?? Nie dajmy go uśpić!!
  6. Ja obecnie jestem zobowiazana gdzie indziej..... Jaki jest dla suk?
  7. w Stołowych byliśmy we wrześniu. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7760/dscf2095xn4.jpg[/IMG][/URL]
  8. Widzę, że poznaniacy zamilkli.... WSidać na spacerki nie chodzą. :mad: Co do kocy to sie rozejrzę. Aczkolwiek nic nie obiecuję.
  9. Gratulacje! :diabloti: :smilecol:
  10. Czy ktoś z was tą suczkę odwiedza? Może jakieś nowe ładne foteczki? ;>
  11. Dzwoniłam do Ciebie, ale nie odebrałaś. Ksenka mi już powiedziała, żę sprawa nieaktualna. :cool1:
  12. Przeczytałam część wątku... :shake: Lola gdzie jesteś?
  13. No to klapa. U mnie by zostawał na jakieś 9 godzin..albo i dłuzej :razz:
  14. A my wszystkich pozdrawiamy [IMG]http://laplanetedemychele.ifrance.com/gifts_507.gif[/IMG]
  15. Przyznam, że piesek jest wyjątkowy. :diabloti:
  16. Maupa, masz zdecydowaną rację, tak to jest ak nie doczyta się wątku i naje się adrenaliny. Teraz poczytałam wątek dokłądniej i za mój poprzedni post przepraszam. :cool1:
  17. To ja spokojnie sobie tu czekam. Szkoda aby musiał iść do schronu
  18. IOWa Ty chyba nie wiesz do kogo mówisz................. Dorothy to znaczy DOROTHY!!! Zapamiętaj sobie..........I jeśli ona pomaga psom. tp znaczy, że pomoc skuteczna...........
  19. Nie wiem dlaczego, wszystkie cocery jakie spotykam są agresywne. :mad:
×
×
  • Create New...