Przypomniałao mi się jak szukałam domu Olci i Carmen. Tak chciałam najlepiej znaleźć, tak je pokochałam.... W końcu udało mi sie (w moim mniemaniu wtedy) znelźć idealny dom. I co? I minął rok, a ja nawet zdjecia nie dostałam dziewczyn. :placz:
P.S. A poza tym ,c osie nie odzywasz na gg?