Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. To ja też sie cieszę, że pies ma szansę na dom :diabloti:
  2. Jak nie masz casu?? Dzwoń!! :mad:
  3. Coś chyba opuściłam...te psy Banka nie miały być u Ciebie........... :mad:
  4. A skad Ty masz takiego psa?? :crazyeye: Obroże boskie... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/6964/dscf3041hc0.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy.... Hala i Sonia
  5. Pozdrawiamy Kelly. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/7712/dscf3087ge0.jpg[/IMG][/URL] Hala i Sonia :evil_lol:
  6. Na zdjeciu z bamnera to nie jest Kozak
  7. Przypomniałao mi się jak szukałam domu Olci i Carmen. Tak chciałam najlepiej znaleźć, tak je pokochałam.... W końcu udało mi sie (w moim mniemaniu wtedy) znelźć idealny dom. I co? I minął rok, a ja nawet zdjecia nie dostałam dziewczyn. :placz: P.S. A poza tym ,c osie nie odzywasz na gg?
  8. Czyli slad po Kozaku zaginął... skad ja to znam? :razz:
  9. Widzę, że się rozkręcasz. ;) Powodzenia dla suni.
  10. Ładny pies, chociaz kompletnie nie znam się na tej rasie. ;)
  11. Czy coś wiadomo o Michu? :razz:
  12. Ciekawe czy zdzichu jeszcze istnieje?
  13. jak ja dawno u nich nie byłam. :razz:
  14. czyli podsumowjując, nie masz żadnego kontatku z właścicielami i psem. Nie wiesz co sie z im dzieje. :cool3: Jest albo go nie ma.
  15. Sońka kuleje... teraz zauwazyłam. Nie wiem dlaczego wydaje mi się że na przednią prawą. A przy ogledzinach wyszło że tylka prawa poduszka nieznacznie rozciąta. :cool3: Chyba z nią jutro pójdę do weta. Nie podobami się to.
  16. Dalej do góry! :diabloti:
  17. Właśnie wróciliśmy z konccertu Michała bajora...ale nie w tym rzecz. :cool1: Pod drzwiami mieszkania znalazłam anonimową kartkę, że mam oddać psa do psychologa, bo wyje. :mad:
  18. Taki pies szybko znajdzie dom. Jest slodki.
  19. Dlaczego nikt tu nie zaglada?
  20. Chciałam do Ciebie napisać na gg, ale nie chce mi sie ukazać. Podasz numer?
  21. A co mu da wirtualna opieka?
  22. przypominamy się [IMG]http://www.bestanimations.com/Animals/Mammals/Dogs/Dog-10-june.gif[/IMG]
  23. Mi możesz podesłać [email][email protected][/email]
  24. Cisza.... Przypominamy się. [IMG]http://www.bestanimations.com/Animals/Mammals/Dogs/Dog-10-june.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...