Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Miałam cheć zostać DT dla haszczaka, ale sprawa tam się rozwiazuje. Pies ma mieć dom. Jeśli rzeczywiście go dostanie i nie będę mu potrzebna, mogę zostać Dt dla labka pod kilkoma warunkami. Po 1. Haszczak o którym wspomniałam, nie potrzebuje już DT. To jest najważniejsze. po 2. Labek nie jest agresywny dla innych zwierzat. W domu mam dominujacą sukę huski, 6 prosiąt i szynszyla. po 3. nie demoluje domu, zostaje sam w mieszkaniu na czas mojej pracy...spokojnie. Wymagania może wielkie..ale chcę szczerze stawiać sprawę. Jeśli przyjedzie do mnie, na chwilę obecną nie potrzebuje jakiegoś wsparcia finansowego.
  2. Dobrez wiedzieć, że selenga robi takie fane banerki :diabloti: :cool3: :evil_lol:
  3. To sobie Bianka zafundowałaś kłopot. ;)
  4. Jeśli jest taka mądra jak śliczna, powinna sie kolejka ustwiać do niej. :diabloti:
  5. Co za śliczna dziewczynka... na pewno w jej żyła płynie krew haszczaka. :loveu:
  6. To może jeszcze ja sie odezwę jako miłośniczka rasy. :loveu:
  7. Jak tak piszesz..to coraz dziwniejsze. :cool1:
  8. Ja tam się nie znam i ze zdjeć cieżko określić wiek, ale on mi wygląda na więcej niż 2 lata. Poza tym kto wykastrował psa? Ci właściciele co go oddają? Dziwne to wszystko.
  9. a zdjecie kozaka jakieś masz?
  10. też kiedyś słyszłam taką bajkę....... ale nie wszyscy są tacy sami. Oby piesisko miało domek :? jakby co to piszczcie na PW.
  11. Jeśli jest spkojny dla suk, (proszę o sprawdzenie), to wezmę go na DT. Dla niewtajemniczonych, mam dominującą sukę huski w domu. Znaczy się mieszkamy w bloku. Iczęść dnia, nie ma nas w domu. Myślę, że ten okres okołoświąteczny jest dobry dla zabrania do siebie psa, bo wiecej czasu bedę w domu.
  12. On jest niesamowicie piękny...zakochać siemożna..... :loveu: Ehhh....... gdyby nie mieszkanie w bloku i ciagła praca... :-(
  13. :scared::grab:Bianka..ja bym u Ciebie oszalała szybko
  14. Do Poronina też chcemy jechać w przyszłym roku, ale to dopiero bedę szukać kwatery, pewnie ich nie brakuje. A to Sonia z danką przy schronisku Samotnia. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/4553/dscf2821yy4.jpg[/IMG][/URL]
  15. No niestety willa nie jest najtańsza. Za studio dwupokojowe z łazienką(mieszkałam tam z TZtem i kuzynką, no i Sonią) płaciliśmy na dobę 150 zł. Ale złego słowa otym miejscu nie powiem. A to w Kudowie Zdroju, kuzynka Danka, Sonia i ja.. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5734/img7362li0.jpg[/IMG][/URL]
  16. Czekamy na zdjecia i opis.........
  17. uwielbbiam te ogony u hasków, te białe końcóweczki. :diabloti:
  18. Tylki czy bieganie wystarczy takiemu wulkanowi energii :cool3:
  19. Boanka jak Ty dajesz radę z tym stadem?
  20. To co z nim teraz zrobicie?
×
×
  • Create New...