Powiem wam tak, chociaż biorę szczurka obecnie na dt, to mam jeszcze trzy wolne klateczki i mogę ewentualnie wziaźć ją na dt. Jesli to sprawa pilna i nie masz innego wyjscia. Oczywiście najlepiej by było, gdyby znalazła od razu dom stały. Ale jakby co, słuzę pomocą.
P.S. a co do allerii, to wierzę, że można ją dostać nagle. Ja nigdy, ale to nigdy alergiczką nie byłąm. Ale..od kiedy mam dwie laboświnki, to przy bezpośrednim kontakcie z ich futrem wysypuja mnie swędzące krosteczki. Na inne moje świniaki długowłose tak nie reaguję. :shake: