Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. No i zaczęła się zima. Śnieg sypia jak szalony, a Sonia siedzi na balkonie i ani myśli reagować na moje wolania. Jak się skubana przeziębi, to niech nie liczy na litość. :mad: Jeszcze w dupę dam laczkiem. :razz:
  2. Kryśka jest piękna...a filmik ciekawy. Pozdrawiam. :diabloti:
  3. Tak dawno nie wchodziłam na ten watek... :cool1: Dopiero teraz zbaczyłam wiadomosć o błąkającym się piesku. :shake: No teraz to już za późno. Co do Reksi, to ma nowy domek. ;)
  4. Co u Ducholca i reszty? :razz:
  5. Kurcze, może coś się stało? :placz:
  6. Dostałałam linka od miłej osoby z dogomanii, myślę że warto przeczytać, jak ktoś ma bądź chce nabyć haska... ;) Sama prawda. [url=http://www.allegro.pl/item487434341_uwaga_uwaga_przeczytaj_zanim_kupisz_husky.html]!!! UWAGA UWAGA !!! przeczytaj zanim kupisz HUSKY (487434341) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  7. Nikt do Sonieczki nie zaglada...a teraz mrozy nastają i piesisko sie obudza do zycia. :cool1: :razz:
  8. Powiem wam tak, chociaż biorę szczurka obecnie na dt, to mam jeszcze trzy wolne klateczki i mogę ewentualnie wziaźć ją na dt. Jesli to sprawa pilna i nie masz innego wyjscia. Oczywiście najlepiej by było, gdyby znalazła od razu dom stały. Ale jakby co, słuzę pomocą. P.S. a co do allerii, to wierzę, że można ją dostać nagle. Ja nigdy, ale to nigdy alergiczką nie byłąm. Ale..od kiedy mam dwie laboświnki, to przy bezpośrednim kontakcie z ich futrem wysypuja mnie swędzące krosteczki. Na inne moje świniaki długowłose tak nie reaguję. :shake:
  9. Żal mi takich psów...zagubionych a widać że kochanych przez właścicieli. :placz: Nie wyobrażam sobie, że kiedyś ktoś może szukać domu dla mojej Soni. A ja w tym czasie szukam jej....
  10. I pomyśleć, że moja babcia ma 780 zł emerytury... i nie ma na leki.... :razz:
  11. Śliczna koteczka...oby skończyło się dobrze.. :evil_lol:
  12. A mi się wydawało, że Sandra to husieczkowa cioteczka. :evil_lol:
  13. Jak dla mnie...dom wariatów :crazyeye: :diabloti:
  14. Zima idzie, a sonieczka uwielbia spać na balkonie. Nie mogę jej tego oduczyć..no i nie mam sumienia. Ona to uwielbia
  15. Mnie też to niepokoi. Czy ma ktoś do niej numer kom?
  16. Tz ija pojechaliśmy dziś z Sonią do szczepienia. Sońka została zbadana i zaszczepiona przeciw wszystkiemu co możliwe. Zgłosiliśmy pani doktor dolegliwości brzuszkowe, które polegają na oddawaniu wszelakich mięc, które tak lubię jej gotować. Mamy kupować jej karmę dla starych psów i kupić witaminy. Mięsa nie gotować. :razz:
  17. Nie nie nie!!! Żadnej starej fryty. :razz: :diabloti:
  18. Bianka..Ty musisz spać na pieniążkach.... :loveu: DObrze wiem ile kasy tracę na moje i tak nie za duże stado. Czsem jestem tym przerażona... :evil_lol:
  19. piękne świniusie..........
  20. Ja szczeniaczków nie chcę. Wolą starszego psa. :cool3:
  21. [url=http://www.willaurszula.pl/]Willa Urszula - pensjonat w Karpaczu[/url]
×
×
  • Create New...