spokojnie, moze właściciele są zdesperowani i szukają. :cool1: Suczka wygląda na bardzo zadbaną, tłuściutka jest. dajcie szansę właścicielom. czy są jakieś ogłoszenia, po których mogą do niej trafić? Czy liczycie na cud? Pamietajcie! Może oni ją kochają.........