Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Aresku, odwiedzę cię po świętach...obiecuję [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1913/widsw3aw3.gif[/IMG][/URL]
  2. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1913/widsw3aw3.gif[/IMG][/URL]
  3. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1913/widsw3aw3.gif[/IMG][/URL]
  4. Nie wiem dlaczego......... Mi się otwierają..... :mad:
  5. rzeczywiscie piękny......... :crazyeye: :loveu:
  6. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_E1Md7Lxd3MY/SU_D_KA1twI/AAAAAAAABFg/oM3kAuG25qc/s912/DSCF3359.JPG[/IMG]
  7. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_E1Md7Lxd3MY/SU_A2XXNeeI/AAAAAAAABEw/li__zzBW-Eg/s912/DSCF3356.JPG[/IMG]
  8. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_E1Md7Lxd3MY/SU_Axb6IKLI/AAAAAAAABEo/DCfsiTR-CJs/s912/DSCF3355.JPG[/IMG]
  9. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_E1Md7Lxd3MY/SU_Ariu-YlI/AAAAAAAABEg/Ee_rS8uvzbo/s640/DSCF3353.JPG[/IMG]
  10. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_E1Md7Lxd3MY/SU_Am3AIW6I/AAAAAAAABEY/ZYoO1lBJB8Y/s912/DSCF3352.JPG[/IMG]
  11. Snowi jest u Danki, ale okazuje się niewychowanym psem. Potrzebuje kogoś kto potrafi nad nim zapanować. :mad: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_E1Md7Lxd3MY/SU_AI0CrgeI/AAAAAAAABEQ/5F9cWEueXoA/s640/DSCF3351.JPG[/IMG]
  12. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_E1Md7Lxd3MY/SU--uWmIVfI/AAAAAAAABEI/NTPNXfzrngk/s912/DSCF3350.JPG[/IMG]
  13. a sam nie mozesz? :cool3:
  14. To może i ja wpadnę, ale tylko popatrzeć :diabloti:
  15. Oj..oferta chyba nieaktualna...Sonia się zmartwi. :mad: :cool3:
  16. świetny pomysł z tym chodzeniem. Moze z sonią się wybierzemy? A może podrzucę Nortonowi Sonię? :evil_lol:
  17. jakie słodkości.... :loveu: :crazyeye:
  18. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2729/img8557ra8.jpg[/IMG][/URL]
  19. Halbina nigdy nie wiadomo........ :razz:
  20. a rozwiesiłyściemogłoszenia w okolicy gdzie została znaleziona?>
  21. Greven...nie masz domu dobrego dla haszczaka? :diabloti: :razz:
  22. spokojnie, moze właściciele są zdesperowani i szukają. :cool1: Suczka wygląda na bardzo zadbaną, tłuściutka jest. dajcie szansę właścicielom. czy są jakieś ogłoszenia, po których mogą do niej trafić? Czy liczycie na cud? Pamietajcie! Może oni ją kochają.........
  23. Zupełnie jak moja sonia :placz: Dlaczego ja mieszkam w bloku i mam tak mało miejsca?? :placz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/4743/img5137jo5.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...