Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/1576/img8762jx9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img124/img8762jx9.jpg/1/][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/img8762jx9.jpg/1/w500.png[/IMG][/URL]
  2. To ja tylko podniosę :cool1:
  3. Co za niepoważna sprawa...musimy cośz tym zrobić!
  4. Bianka,..to Ty masz jeszcze tego gryzonia? :crazyeye:
  5. Żal mi tych psow....bardzo..........:(
  6. Po pierwsze...200stena strona!!! a po drugie...co Ty sobie Greven myślisz...że Sonia bez misia nie zaśnie? :mad:
  7. Greven,,bez złośliwości.. :mad: Yona..Ciebie kochana to już wieki nie widziałam. Na szczęście sonia jakoś prrzezyla ten czas,....
  8. [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/1156/silverster20ud5.gif[/IMG]
  9. [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/1156/silverster20ud5.gif[/IMG]
  10. Sonia boi się bardzo wybuchów. Pójście z nią na siku w tych dniach jest bardzo ciężkie... Biedne psisko... :cool3:
  11. Godna podziwu zgoda międzyziwerzakowa. :diabloti:
  12. Jak to się dziwne losy ukłądają... Sprawa Snowiego, znaczy haaszczaka z innego wątku zbliżyła mnie nieco do moich kochanych dziewczyn. :roll: Dziś znowu zadzwoniłam do pana Marka. Dostałam od niego namiar na ewentualnego chętnego na haskiego, znaczy Snowiego. I przy okazji pogadaliśmy znowu o dziewcyznach. POnoć pan Marek kupiła Olci i Carmen budy. Ale tylko po to, by mogły się gdzie schronić, jak biegają po ogrodzie. Mają wlasnie do dyspozycji ogród z basenem i tam postawione zostaną ich budki. Oczywiście psy mieszkać nadal będą w domu. Pan Marek jak się rozkręcił to nie mógł przestać opowiadać. Jest tak jak przewidziałam.... :mad: Olcia jest łobuzicą nr 1.
  13. To sobie chociaż pogadam do siebie...a co mi tam? :razz:
  14. Witamy, już po świętach, a mi tu jeszcze jedzenie zostało...
  15. Hahhaha.....Ducha...wyglądasz odlotowo... :diabloti:
  16. Zaczyna mnie ogarniać coraz większa nuda... :placz: Ludzie, co robicie... pogadajcie chociaż ze mną... :razz:
  17. Kozak i Reksia wyglądają cudnie.... :lol:
  18. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/6899/img8643qx7.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/9695/img8638eg1.jpg[/IMG][/URL]
  20. I cotam u was kochani w drugi dzień świąt? :loveu:
  21. Z checią bym poczytała stronę 6ta..ale pokazaują mi się wciaż same bazgroły.... :mad: Nie wiem jak przebiegła oparcja..bądź samo gipsowanie.
  22. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6119/dscf3371zn5.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...