No i wróciliśmy znad morza. Byliśmy bardzo krótko ale i tak sie cieszymy. Cóż... zauważam, że Sonia się starzeje. :roll: Mniej już biega, mniej się tym wszystkim chyba cieszy. Dużo śpi. Czas...czas nam ucieka. Trzeba cieszyć się sobą póki można jeszcze.
[URL=http://img377.imageshack.us/i/img0379.jpg/][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/7140/img0379.jpg[/IMG][/URL]