Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. A co tam u Dusi i reszty? :razz:
  2. Jednak jesteście...ciesze się. ;)
  3. [URL=http://img33.imageshack.us/i/img0560d.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/163/img0560d.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL="http://img200.imageshack.us/i/img0558j.jpg/"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/2629/img0558j.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://img340.imageshack.us/i/img0554j.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3217/img0554j.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://img33.imageshack.us/i/img0528m.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1133/img0528m.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://img33.imageshack.us/i/img0511v.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/952/img0511v.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://img340.imageshack.us/i/img0385.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/2701/img0385.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img340.imageshack.us/i/img0447u.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7789/img0447u.jpg[/IMG][/URL]
  9. No i wróciliśmy znad morza. Byliśmy bardzo krótko ale i tak sie cieszymy. Cóż... zauważam, że Sonia się starzeje. :roll: Mniej już biega, mniej się tym wszystkim chyba cieszy. Dużo śpi. Czas...czas nam ucieka. Trzeba cieszyć się sobą póki można jeszcze. [URL=http://img377.imageshack.us/i/img0379.jpg/][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/7140/img0379.jpg[/IMG][/URL]
  10. Kochane psiaki..każdego bym wzięła.... :cool3:
  11. Kochani, myz nów się wybieramy nad morze...do Karwi. Tak jak w zesżłym, roku. Ale to dopiero w drugiej połowie sierpnia. :)
  12. No ja własnie zaczęłam szukać kwatery w tych rejonach. Co roku jeździmy do Karwii. Jednak jakoś nic nie mogę znaleźć. Jedyna propozycja to Ostrowo.
  13. a ja wiem, że ma dom ino nie umiem tego usunąć.
  14. Bianka prosi aby napisać : "staram się dodzwonić do pani Lucyny, ale bez skutku"
  15. Ponieważ Bianeczkę wywala wciaż z dogo..podaję jej gg 1814736. :diabloti: Aha...Bianka mi tu dopowiada, że przyszło 6 i 20 zł...ale nie moze sprawdzić od kogo. Jednak i tak serdecznie dziękuje :). P.S. Lubię byc sekretarką Bianki.:)
  16. Nic z tego kochana.... mama aktualnie nie chce żadnego psa.
  17. Jest piękna............. marze o takiej maści....eghhhh
  18. halszka....fajne imię. MOja mam miała kiedyś podhalany i się w nich kochała. :diabloti:
  19. Kurcze..ja nie moge patrzeć na takie psiaki. :cool1:
  20. A ja mam urlop i spedzam go z sonieczką. :evil_lol:
  21. Powiedziałabym, że jest dosć pospolity. Ale sympatyczny. :razz:
×
×
  • Create New...