Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Nudny watek więc nikt nie zagląda.
  2. To w Szczepankowie jest hotelik tak? A ile sobie za niego liczą? O jakich kwotach mówimy?
  3. Oj żebyś tylko nie miała problemów z tym piszczeniem ;)
  4. ten wątek to chyba mało żywy jest? :)
  5. Ja od Sandry mam sukę huski, którą zabrałam od niej jakieś 2 lata temu, albo i 3. Do dziś sprawa wydaje się tajemnicza, ale co mi tam..ważne że mam kochane psa. Pozdrawiam ;)
  6. To prawda że schronisko jest zamykane?
  7. Trzymaj się suczydło... : )
  8. i co z tymi szczeniaczkami?
  9. Trzymaj się haszczaku. Będę śledzić Twój watek.
  10. A ja znam te dziewczynki :) Kochane są.
  11. śliczna. Jakby o nią zadbać to cudeńko z niej będzie. :)
  12. Pieski ze schroniska w obornikach, maja swój watek..tylko dawno juz nieodkurzany. ; ) A ja własnie sie chcę wybrać w tą sobotę w odwiedziny. ; )
  13. NO ale czy pan teraz ja wyda....na DT. Może jak ma juz nad nią "swoją łapę" to nie wypuści psa. Poza tym, DT penwie cieżko znaleźć.
  14. Może pies trafi w dobre rece? Zawsze jest taka szansa.
  15. No ale co się dzieje z psem? Jest u tego hodowcy?
  16. Mam nadzieję, że mała Lulu znajdzie dobry domek. Pozdrawiam
  17. [URL=http://img410.imageshack.us/i/img0785f.jpg/][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/6066/img0785f.jpg[/IMG][/URL]
  18. Zdjecie hrabiny z serii..."nie oddam piłeczki" :evil_lol: [URL="http://img27.imageshack.us/i/img0830kl.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2803/img0830kl.jpg[/IMG][/URL]
  19. Śliczne są sunieczki. Oby domki dobre znalazły. :loveu:
×
×
  • Create New...