Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. No to i ja się zgłaszam na wątek :)
  2. a co z psem? Bo jakoś watek umilkł. :)
  3. Właśnie odnalazłam watek Lando... jest śliczny. :) Muszę w wolnej chwili poczytać.
  4. Naprawdę świetne zdjęcia... cudowne!!
  5. Jakies świeże wieści o psie? Co tak ucichło tutaj?
  6. A może opowiedzcie coś o jego charakterze :)
  7. ktoś kto nie może sie rozstać ze swoim psem, nie trzyma go na balkonie. Jeżeli rzeczywiście stan jest taki cięzki jak opisujecie, to może uśpienie byłby dla niego ulgą. No ale to już wy zobaczycie jak się sprawy mają i co jest słuszne. Pozdrawiam
  8. Ale chudzizna z niego
  9. Ehhh...fajny jest. Podoba mi sie. Dużo zdrowia dla kolegi.
  10. Na jakiej podstawie przypuszczasz że ma raka?
  11. W takim razie proszę go wygłaskać
  12. Ja mieszkam na ratajach...ale nie wiem jak pomóc.
  13. Słuchajcie, ale wyjaśniło się co z tym pyskiem i co to takiego jest? Czy da sie to leczyć czy taki juz zostanie? Myślę, że są to ważne pytania i warto na nie odpowiedzieć. Od tego w znacznej mierze zalezy czy pies znajdzie dom. Więc jak?
  14. Ile on może mieć lat?
  15. Watek umarł śmiercią naturalną
  16. no to napisz jak tam u niego.
  17. jakim drugim niebieskookim? Bo ja sie już pogubiłam. :)
  18. Śliczna jest Punia i chyba nie jest tak źle z tą lękliwością co?
  19. Widzę że nadal cisza.... Co u psa? Wiadomo coś?
  20. psów na dogo jest wiele..a w realu jeszcze więcej. Trudno je wszystkie utrzymać.
  21. A co tu taka cisza?
  22. Pies jest piękny i warto dać mu szansę. Niestety od dawna już nie umiem wstawiać banerka, dlatego wciaz mam stare i nieaktualne.
  23. Trochę pogubiłam się w wątku i musze poczytać, co z tym Frodo. On w schronie siedzi przecież?
×
×
  • Create New...