Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Oby ruszyło... :mad: Bo przestanę być miła. :cool3:
  2. No..no..Karoli to lepiej zejść z drogi. :diabloti:
  3. Na Twoim miejscu usunęłabym zdjecie właściciela. Bo ktoś się może doczepić (i słusznie). możesz mieć nieprzyjemności. A psy, rzeczywiscie trzeba zabrać od etgo człowieka.
  4. No to super Karola... :cool3: Biorę Micha w drugie święto.... :multi: :loveu:
  5. prosimy o więcej zdjeć Ajaksa!! Jest śliczny,,,,, :multi:
  6. [B][SIZE=4][COLOR=darkorange]Nuka[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1476.jpg[/IMG]
  7. Nuka nad rzeką. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1475.jpg[/IMG]
  8. [B][SIZE=3][COLOR=deepskyblue]Nuka [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#00bfff][/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1474.jpg[/IMG]
  9. [B][COLOR=lime]Tija [/COLOR][/B] [B][COLOR=#00ff00][/COLOR][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1473.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1472.jpg[/IMG]
  11. dzieki Karola za wyczerpujący opis..właśnie wcinam sałatkę...
  12. Ja własnie często mam mysli, czy ja naprawde pomagam, biorąc Micha na kilka godzin. Bo czy to aby dla niego dobrze? Tak wędrować z domu do domu? Raz mieszka z Tobą a raz ze mną... Pewnie i Ciebie i mnie na swój psi sposób kocha, ale czy wie do końca co się dzieje? Ktoś musi zostać ejgo panem na stałe. A nie tak z doskoku. :shake:
  13. No dobra..ja już sie pogubiłam w wątku Pyzy. Nie wiem kto, kiedy i jak ma ją wyciągnąć ze schronu...:angryy:
  14. Ten uśmiechnięty ONek to Astor.. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1470.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1471.jpg[/IMG]
  15. Ten żółto-biały piesek, jest niesamowicie sympatyczny. Będzie z niego prawdzowy przyjaciel... :multi: [IMG]http://upload.miau.pl/3/1469.jpg[/IMG]
  16. Tija [IMG]http://upload.miau.pl/3/1468.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1467.jpg[/IMG]
  18. Ajmarek, ciąg dalszy... [IMG]http://upload.miau.pl/3/1466.jpg[/IMG]
  19. Ajmar... mój nowy podopieczny wirtualny. :loveu: [IMG]http://upload.miau.pl/3/1465.jpg[/IMG]
  20. czyli bokserek nieboraczek dokazuje :evil_lol:
  21. byłam dziś w schronisku. Później powklejam foteczki. Kochane są te psiska. Wierzcie mi..niezapomniane chwile. :Dog_run:
  22. to ja pierwszy raz słyszę o tym schronisku. :cool3:
  23. Kochana Kropeczko, nie spadaj. To nie ejst nasze ostatnie słowo! Jak sie ma allegro Kropki?? Oraz inne ogłoszenia? Czy ktos coś wie?? :mad:
  24. nie poddawajmy się kochani! On znajdzie domek!
×
×
  • Create New...