Tosia jest tak szybka, że trudno ją uchwycić aparatem.
Ma wspaniały dom i kochajacych ją ludzi. Jej nowa pani bardzo o nią dba i kocha.
[IMG]http://upload.miau.pl/3/176.jpg[/IMG]
wiem i ja czuję siętaka ezsilna...naprawdę. Nic w tym temacie nie poradzę, chociaż baaardzo chcę. Takmocno sięcieszyłam jeszcze w piatek... A tu masz..klops. Jednak wierzę ze siecoś odmieni.
Kochani...czy pamietacie piekną Jamnisię z naszego schroniska?
Byłam dziś u niej. Jejku jaka ona pięękna :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
Wszyscy domownicy się w niej kochają. oczywiscie odwiedzajacy stajnię również....
Przygotujcie się na zdjecia...pieknej [B]Tosi :multi: [/B]
przepraszam za milczenie tak dłuuuugie. Napisała jakaś młoda, jak się okazało osoba w temacie Krpeczka. Jednak zadawała takie pytania, że nijak nie mogłam odpowiedzieć. Więc napisałam szczerze...że nie wiem. No i więcej się nie odezwała :(
no kochani...napisała do mnie jedna osoba na maila..z pytaniami konkretnymi o Kropeczka. Nie wiem jak jej odpowiedzieć..po prostu nie wiem. Ale pomyślę...
Dajcie mi chwilkę