Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. nadal cisza u Kropka...dziewczyna już nie odpisała. Czy ktoś ma listę, gdzie Kropek ogłoszony?
  2. Tak..Tosia ma cudowny domek :) Jest bardzo szczęśliwa
  3. oby tak było....niech szczęście uśmiecha siedo każdego psiaka.
  4. [IMG]http://upload.miau.pl/3/177.jpg[/IMG]
  5. Tosia jest tak szybka, że trudno ją uchwycić aparatem. Ma wspaniały dom i kochajacych ją ludzi. Jej nowa pani bardzo o nią dba i kocha. [IMG]http://upload.miau.pl/3/176.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://upload.miau.pl/3/170.jpg[/IMG]
  7. [B][COLOR=darkorange]Tosia[/COLOR][/B] w nowym domku... [IMG]http://upload.miau.pl/3/157.jpg[/IMG]
  8. wiem i ja czuję siętaka ezsilna...naprawdę. Nic w tym temacie nie poradzę, chociaż baaardzo chcę. Takmocno sięcieszyłam jeszcze w piatek... A tu masz..klops. Jednak wierzę ze siecoś odmieni.
  9. Ja juz miałam takąnadzieję... a tu cisza zowu. :shake:
  10. a czy Misiu będzie siędobrze czuł w tak krótkim czasie po kastracji? Jak on wytrzyma biedak tak długą podróż? :shake:
  11. Kochani...czy pamietacie piekną Jamnisię z naszego schroniska? Byłam dziś u niej. Jejku jaka ona pięękna :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Wszyscy domownicy się w niej kochają. oczywiscie odwiedzajacy stajnię również.... Przygotujcie się na zdjecia...pieknej [B]Tosi :multi: [/B]
  12. Monita..przepraszam. Nic nie załatwiłam i nic nie załatwię. :angryy:
  13. heheh...michu ie sika w domu?? :diabloti: :evil_lol:
  14. Tootiki..on jest boski... :diabloti:
  15. No z tym zębem to też mi nie pasuje...coś..tak jakoś....:razz:
  16. Kochani...czy ktos sięna tym zna i wie..dlaczego moje zdjęcia (nie wszystkie) na różnych wątkach poznikały? Bo ja nic z etgo nie rozumiem.
  17. przepraszam za milczenie tak dłuuuugie. Napisała jakaś młoda, jak się okazało osoba w temacie Krpeczka. Jednak zadawała takie pytania, że nijak nie mogłam odpowiedzieć. Więc napisałam szczerze...że nie wiem. No i więcej się nie odezwała :(
  18. czy moje zdjecia Pyzy również tutaj zniknęły??
  19. Iwonka, co tam u Kikusia?
  20. kto mi powie dlaczego zniknęły wszystkie moje zdjecia??!! :angryy:
  21. baset z colli....... heheh :evil_lol:
  22. Karolina!! :multi: :multi: :multi:
  23. no kochani...napisała do mnie jedna osoba na maila..z pytaniami konkretnymi o Kropeczka. Nie wiem jak jej odpowiedzieć..po prostu nie wiem. Ale pomyślę... Dajcie mi chwilkę
×
×
  • Create New...