Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [IMG]http://upload.miau.pl/3/2272.jpg[/IMG]
  2. [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/2271.jpg[/IMG][/B]
  3. Dziś byłam w schronisku. jaki piękny dzień był..i jaki miły spacer nad rzeką. Soptkaliśmy się pod schroniskiem. Znaczy się pani Ola (TOZ Oborniki) i kilka opiekunek wirtulanych psiaków.
  4. No i co taka cisza zaległa? Co u Kropki? Ciotka Bianka!! Hop Hop!! :multi:
  5. Niestety Bulinka schował sięprzede mną i nici ze spacerku...
  6. Jestem szczęśliwa i to bardzo. Bianka teraz tylko szukać jej dom... a na allegro oczywiście powinien być twój namiar.
  7. hehheh....sorki bianka!! :diabloti: Ale tak się rano przejęłam.. :evil_lol:
  8. No jak długo można jechać... :placz: Gdzie ona jest!!
  9. :loveu: a ja jutro jadę do Bulinki!! Iwonka, pościskam ją od Ciebie
  10. to ja nie rozumiem jak wet ocenia te psiaki. Każdemu dodaje lat. Ciekawa jestem, czy stare psy tam usypiają? :angryy:
  11. Malagos!! Ależ prosimy bardzo..Kropeczka do Twej dyspozycji! Jak ja uwielbiam czytać opowieści o niej... Kochana starsza dama. :laugh2_2:
  12. Dory już nie ma. Rasowe psiaki szybko często znikają ze schronu.
  13. Bianka..no nie daj sięprosić..opowiedz co i Kropie :diabloti:
  14. hahah..ja już MIska drugi raz nie zawiozę do Warszawy...
  15. i tu ma Monika rację! Kropkę to uratowało! Ale ja widziałm wczoraj, że rana taka sobie...ale patrzyłam szybko... i po ciemku prawie...Właściwie to macałam za guzkami. :oops:
  16. to oznacza, że tą kobietę perfidnie okłamali, mówiąc jej, że Kropka własnei sterylizowana.
  17. Karolina...zbliża się sobota...czas zrobić ustalenia :cool3: Proponuję...Michu do mnie jutro po południu... Czekam na akceptację...
  18. Piękne skoki..wręcz cudowne... :evil_lol:
  19. Jak sobie przypomnę, jak ona śmierdzi..to już wam zazdroszczę :razz: A kiedy Pyza będzie u was?
  20. Nie wiem czy mojemu TZowi będzie tak do śmiechu jak mu to oznajmę :eviltong:
  21. Ale dzięki Twojemu allegr, Nero ma dom.
  22. heheh..ale ja mam genialną koleżankę... :evil_lol: Karola..ddobra jesteś. :crazyeye: Biedny Michu, z taką ciotką to domu nie znajdzie, :eviltong:
×
×
  • Create New...