-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
własnie, bo ja siezaczynam bać, czy Pyyza nie pozostanie tam już...... :shake: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Gorzej, jak Kropka okaże się agresorem :diabloti: -
Łódź - Myszka, którą oddali MA teraz wspaniały DOM :))))
Hala replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Jeśli spotkanie ma nastąpić w piątek po południu, to ja służe swoją osobą. :) Mogę coś pomóc no i na kawkę do domu zaprosić, zawsze by było przyjemniej. Jakby co, proszę o info na pw -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Nas to mało jest, ale można by chyba kogoś namówić... Bo Monia i Gonia to już odpadają. Karolina wzięła MIśka ... Mrówa..wzięła też psa...No nie wiem.nie wiem.. Poza tym , kropka to stary pies, więc ciezko będzie jej znaleźć domek. I pewnie każdy boi się wziąźć ją na tymczas. To zrozumiałe,,, -
Słodka TOSIA - nie szukamy domu...Tosia zostaje, bo kochaja tego zboja !
Hala replied to zuziaM's topic in Już w nowym domu
żeby tym razem się udało :multi: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Własnie tak myślę, że nie wiem co dalej robić z wątkiem Kropki. Bo pomyślcie...ja na jakiśprzynajmniej czas jestem na czarnej liście schroniska. Znają moje namiary i z pewnoscią kojarzą. Czyli nie powinnam siętam pokazywać. Wiedzą poza tym, że Kropka jest na allegro i że będziemy o nią walczyć. Czyli..są uczuleni na jej punkcie. Sądzę również, że będą problemy w jej adopcji. Tak jak nie wydali tej...kobiecie...bo skłamali że włansie jest sterylizowana. Czy macie jakieś pomysły? I czy jest sens prowadzenia dalej tego wątku? -
prosimy o foteczki psinki
-
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
a to jest link do Łateczka... [URL]http://toz.obornikionline.pl/toz/s/zdjecia/typ/adopcje/id/158/lp/52[/URL] -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://upload.miau.pl/3/1649.jpg[/IMG] -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[B][I][SIZE=4][COLOR=darkorchid]Łatek[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=4][COLOR=#9932cc][/COLOR][/SIZE][/I][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1648.jpg[/IMG] -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
W Obornikach jest śliczny piesek Łatek. Ma piekną dłuższą sierśc. Jest łaciaty i niesamowicie przymilny. Schowany w kąciku, blisko budy w której się chowa. Kiedy przechodziłam między kojcami, całe stado psów biegło za mną. Każdy chciał być pogłaskany, chciał mnie dotknąć. Chciał ze mną isć. I wtedy zobaczyłam Łatka. Stał na swojej budzie i patrzył na mnie niesamowicie smutnymi oczkami. Nie merdał ogonkiem, nie szczekał. Nie wykazywał żadnej radosci. Po prostu stał i patrzył na mnie zrezygnowany. A jednak w jego oczach wyczytałam niemą prośbę i nadzieje, że jednak i do niego podejdę. Kiedy się zblizyłam, nieco się cofnął i jakby skurczył w sobie. Może bał sie tego co ma za chwilę nastąpić? Jednak gdy wyciągnęłam dłoń, zbliżył się i polizał. I tak własnie na miziankach i przytulankach spędziliśmy kilka minut. Inne psaiki co prawda uniemożliwaiały nam przytulanki. Ale jednak udało nam sie skraść sobie kilka całusów i pieszczotek. Jestem pewna, że gdy tylko będę w schronisku, będę do niego zaglądała. Pokażę go Wam, bo wart jest tego.... -
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Dobrze Iwonka..ale to jużjutro. Dziś możesz poprracować nad tekstem łapiacym za serducha. Weź się w garsć, może nam się uda. A dokładniej to Bulince. -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No nic..wcale mi nie smutno, że nie będę dziś mieć Micha... a chcialam mu znowu krupniczku ugotować...:eviltong: -
Łódź - Myszka, którą oddali MA teraz wspaniały DOM :))))
Hala replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
a w Poznaniu to gdzie się spotkacie? Macie jakieś umówione miejsce? :cool3: Bo jakby co... -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Karolina! Gdzie jesteś?? Co zrobiłaś z psem... :mad: -
Łódź - Myszka, którą oddali MA teraz wspaniały DOM :))))
Hala replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
a Ile tych pieniędzy trzeba? I jak tojest z paszportami psimi...to się czeka czy na miejscu? :cool3: -
Łódź - Myszka, którą oddali MA teraz wspaniały DOM :))))
Hala replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Jak to domek w Niemczech? Jak..kto..gdzie? I dlaczego nie pokryje wszystkich kosztów? :mad: -
MAŁY SZCZENIAK RUDZIK-IMBIREK W KARTONIE PO WÓDCE-ma juz nowy dom!!!:)
Hala replied to kaLOlina's topic in Już w nowym domu
własnie..jak oczka młodego? I jak robaczki w brzuszku... -
Wpadła pod samochód-Holy ma wspaniały dom!!!:):)
Hala replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Miejsce mam, ale psa zabrać nie mogę... :shake: A Ty Yona? :cool3: -
Wpadła pod samochód-Holy ma wspaniały dom!!!:):)
Hala replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
heheh...pomarzyć nie można? -
Wpadła pod samochód-Holy ma wspaniały dom!!!:):)
Hala replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
a jakby ją kto na DT mógł zabrać? Wtedy cegiełki na leczenie i sterylkę..no i szukanie nowego domu... Co wy na to? Tylko kto może zabrać tą sunię?? -
Iwona...troszkę cierpliwości... ;)
-
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No co jest..wszyscy na święta wyjechali? A Michu to co...? :mad: