Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Kula... ................
  2. Monia i krecik się przypominają... :evil_lol: I Tija... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5026557#post5026557[/URL]
  3. Wszystko na to wskazuje że tak...ale trzeba wierzyć. ;)
  4. coś czuję Bianka, żesama po nią pojedziesz... :evil_lol:
  5. jestem bardzo ciekawa co u naszej hrabiny....:roll: I czy państwo są zadowoleni? Czy jej przypadkiem nie odwiozą....?
  6. a skąd Ty patsi wiesz o tej kobiecie takie rzeczy? Trzeba być ostrożnym w wystawianiu publicznie opini. Bo jeśli słysząłaś to tylko od kogoś, to nieładnie rozsiewać plotki. A jesli prawda, to warto sięzastanowić czy ogłaszanie tego wnosi coś do wątku. Mnie osobiście te informacje o niej nie są potrzebne. Wystarczy że chce zrobić krzywdę kotom. nie muszę wiedzieć ze ma odebrane prawa rodzicielskie.
  7. idź spać..a jtro pomyslimy o wątku dla niej. Trzeba ją wyciągnąć ze schronu. A to Astor [IMG]http://upload.miau.pl/3/3067.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://upload.miau.pl/3/3066.jpg[/IMG]
  9. Co do oswajania, to widziałam tydzień temu, jak wolontariuszka ją nosiła na rękach. Dlatego sądzę, że stała praca nad Korą przyniesie efekty.
  10. [B][COLOR=seagreen]Kora[/COLOR][/B] [B][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/3065.jpg[/IMG]
  11. a ten szczeniaczek znalazł dziś domek...a właściwie wypiszczał go sobie... [IMG]http://upload.miau.pl/3/3062.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://upload.miau.pl/3/3061.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://upload.miau.pl/3/3060.jpg[/IMG]
  14. W Obornikach poznałam śliczną suczkę. Ma na imię Tija
  15. Oj tak..dzisiaj to całym stadem poszliśmy... :diabloti: a może..watahą :evil_lol: [IMG]http://upload.miau.pl/3/3058.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://upload.miau.pl/3/3057.jpg[/IMG]
  17. to sobie wyobraź jak ją niosłam... :mad:
  18. [IMG]http://upload.miau.pl/3/3042.jpg[/IMG]
  19. byłam z Bulinką na spacerku...a dokłądniej byliśmy całym stadem :multi: Bulinka odnajduje sięw takim wielkim psio-ludzkim stadzie! :evil_lol:
  20. supergosiu...spokojnie...może zaparzyć Ci miętki? :diabloti:
  21. to już sama nie wiem czy cieszyć się czy martwić :roll:
  22. powieś te ogłoszenie, to zwiększa jej szanse...
  23. Na pewno ktoś chce, tylko sobie tego jeszcze nie uświadomił...
  24. no małe to zdjecie..ciażko coś zauważyć. Jednak rozumiem że cudeńko. :diabloti:
  25. No wiem, wiem... A tym bardziej dla starej suczki takiej jak Bulinka.
×
×
  • Create New...