Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Oby ktoś go pokochał....
  2. Kora.... [IMG]http://upload.miau.pl/3/8743.jpg[/IMG]
  3. Meluś [IMG]http://upload.miau.pl/3/8741.jpg[/IMG]
  4. Białek [IMG]http://upload.miau.pl/3/8739.jpg[/IMG]
  5. oj..żeby tak Białek ze schroniska w Obornikach miał tyle szczęscia... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50026&page=42[/URL]
  6. chwila...chwila...wszyscy kochamy Bono. amigowego agresora. :evil_lol:
  7. ależ to to słodkie........... :lol:
  8. Nie czytałam całego wątku..ale czy on ma allegro?
  9. Za jakieś dwie godziny zadzwonię w sprawie Dina.... Oby było wszystko dobrze... :-(
  10. [IMG]http://upload.miau.pl/3/8447.jpg[/IMG] A to Baron....
  11. Biedna Py-Zulka... :cool1: Jednak i tak się cieszę jak patrzę na jej foty, które są cudowne.
  12. Karolina! Gdzie foty Micha!! :angryy:
  13. postaram się dowiedzieć co u Dina. A to nie jest takie proste...
  14. Dina gryzie większość psów. I małe i duże go atakują. A on..taki potulak, przyjmuje to ze strachem i nie odpowiada na te gryzienia. :placz:
  15. Pewnie że zadzwonię..pewnie...
  16. prosimy o zdjecia ogonka... :loveu:
  17. [IMG]http://upload.miau.pl/3/8375.jpg[/IMG]
  18. To jest chyba...Azor...ale nie jestem pewna [IMG]http://upload.miau.pl/3/8373.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...