-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Lisia - 1,5 roczna mikrosunia już w super, kochającym ją DS :)
Hala replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
No Liska... grzeczna tam bądź... ;) -
Szczeniak w typie wyżła - słodka czekoladka MA DOM!
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Hura!! Super że psiaki juz dotarły! Pozdrawiam serdecznie. -
Szczeniak w typie wyżła - słodka czekoladka MA DOM!
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Z tego co zauważyłam to niższa jest. :) [URL=http://img84.imageshack.us/i/dscf8646v.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1378/dscf8646v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Lisia - 1,5 roczna mikrosunia już w super, kochającym ją DS :)
Hala replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Ja dzis poznałam Lisię. Śliczna psiczka. Pozdrawiam nowy domek ;) -
Szczeniak w typie wyżła - słodka czekoladka MA DOM!
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img20.imageshack.us/i/dscf8645.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/827/dscf8645.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Szczeniak w typie wyżła - słodka czekoladka MA DOM!
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img217.imageshack.us/i/dscf8611o.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1700/dscf8611o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Szczeniak w typie wyżła - słodka czekoladka MA DOM!
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
a Lisia to na zdjęciu jest widoczna, na górze schodów. Była tak zdenerwowana na kolanach nowego pana, że bałam się ją pogłaskać, a siedziałam obok i oddech wstrzymywałam, by jej nie spłoszyć. A tak Pestka na mnie pyskowała [URL=http://img580.imageshack.us/i/dscf8609.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/2635/dscf8609.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Szczeniak w typie wyżła - słodka czekoladka MA DOM!
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[U][URL="http://img253.imageshack.us/i/dscf8569.jpg/"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/3448/dscf8569.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/U] [U][URL=http://img524.imageshack.us/i/dscf8570.jpg/][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5246/dscf8570.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/U] [U][URL=http://img259.imageshack.us/i/dscf8603p.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7673/dscf8603p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/U] A jednak nie wytrzymałam :evil_lol: -
Szczeniak w typie wyżła - słodka czekoladka MA DOM!
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Witam, ja również wróciłam :d Oczywiście foteczki przekażę Paulinie a ona sama już tam wybierze co chce pokazać. ;) Czekoladek słodki... ale i właściciel Lisi mi sie podobał.... oczywiście tylko w sensie że taki czuły dla psiaka. :diabloti: -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Hala replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Wilczko..jak chcesz ludzi zwabić to te fatny by musiałby być... hmm.. ciekawsze. Bo bazarków wiele i ludzie wybierają co im się przyda. -
Znaleziony HASKI w Marklowicach koło Wodzisławia Śląskiego
Hala replied to agitarius's topic in Już w nowym domu
piękny pies. :) -
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Hala replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Widać na zdjęciach, że suczynkę energia roznosi. :) -
Lisia - 1,5 roczna mikrosunia już w super, kochającym ją DS :)
Hala replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Świetnie! Dziękuję bardzo za te miłe wieści. :diabloti: -
Lisia - 1,5 roczna mikrosunia już w super, kochającym ją DS :)
Hala replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
O super!! Elmo pojedzie jutro do domu?? Bomba. Czy szczegóły ustalisz z Pauliną 87? -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Hala replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny a w dziale "hotele" na dogo sprawdzałyście wszystkie opcje? Ja aktualnie szukam kogoś do spacerów pod moją nieobecność z moją huszczycą i tam trochę grzebałam..... Może warto tam zajrzeć co? To ja ide posprawdzać ... Angel... dzięki Tobie niejedna mordka psia sie uśmiecha. Robisz dobrą robotę i nie daj się nikomu zniechęcić. ;) -
Szczeniak w typie wyżła - słodka czekoladka MA DOM!
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Paulina to pewnie w pracy jest, więc nie odpowie. :lol: -
Wątek ADOPCYJNY psów z PRZYBORÓWKA K. POZNANIA. Potrzebne ogłoszenia!
Hala replied to Martali's topic in Już w nowym domu
Nie prześledziłąm całego wątku, ale chciałam zapytać co u tych szczeniaczków czekoladek i ich mamy? -
Malutki szczeniak szuka domu. Zabiedzona matka.
Hala replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
ale to jakiś bulek jest? No rzeczywiście jak taka sytuacja to warto by ja wysterylizować. Swoją drogą właściciele podczas cieczki mogliby sukę przypilnować. P.S... e nie...przypatrzyłam się lepiej zdjeciu. :) cofam słowa o bulku. ;)- 70 replies
-
Ja czasem chodzę z moją OSnią
-
Olga nigdzie nie napisałam, że jesteś pieniaczem, prosze czytaj ze zrozumieniem i nie szukaj na siłe ataków pod swoim adresem. Ja naprawdę nie jestem z tych co dogryzają ludziom, zwłaszcza tym co działają realnie na rzecz zwierząt. Jeśli robisz coś dla obornickich psów, chwała Ci za to. Poza tym wychodzę z założenie, że skoro sama nic nie robię, to nie mam podstaw tym bardziej by oceniać innych. A to, że nie lubię i nie toleruję nadmiernego pieniactwa u wielu osób na dogo... to cóż.... staram się po prostu nie czytać tych postów. W zwiazku z tym, co napisałam powyżej (w sprawie bicia piany), milkę w temacie. Pozdrawiam. P.S. oj oj oj..ile w tej Twojej wypowiedzi niepotrzebnej złości..i po co? ;)
-
Huski a kim jesteś? Byam wiele razy w schronie w Obornikach i śmiem twierdzić że ejst tam wiele osób którym zależy na psach. Dlatego proszę nie stosować uogólnień "obóz-umieralnia" bądź "nikomu nie zależy na życiu tych zwierząt, ponieważ w ten sposób obrażasz osoby kóre znam, a które wiele zrobiły dla tych psów. Pozdrawiam i życzę więcej pogody ducha.
-
Szczeniak w typie wyżła - słodka czekoladka MA DOM!
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Nie mam możliwości tam jechać.