Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Oczywiście POla... ale też nie możemy widzieć tylko zło... Pogody ducha życzę.
  2. śliczna dziewczynka. Pozdrawiam razem z Sonią. :)
  3. A;e Pola zrozum że nie ma prawnej podstawy do chodzenia po domach i sprawdzania ludzi. Jeżeli w umowie nie jest napisane, że będzie wizyta poadopcyjna to nie mozesz sobie tak do kogoś iść, zapytac..."dzień dobry..przyszłam sprawdzić co u psa", bo Cię ktoś wtedy może policją wyprowadzić. Myślę, że to powinno być inaczej rozwiązane, alenie wiem jeszcze jak. Zmiana w umowie? Ino kto wtedy ma biegać za tymi psami po okolicy i je sprawdzać? Bo jakoś nie widzę pracowników schronu, których i tak jest mało.
  4. Też mi się tak wydaje. Więc na jakiej podstawie mamy sprawdzać domy które zabrały psa? Można tylko wtedy kiedy zostaje zgłoszone wykroczenie, które doprowadziło do naruszenia praw zwierzęcia.
  5. Tylko skąd brać tylu wolontariuszy? Ci co są przecież nie dają rady. Myslę że dziewczyny naprawdę robią co mogą. Dawno nie czytałam umowy adopcyjnej ze schroniska... przypomnijcie mi, czy w nich jest chociaz jedno zdanie na temat wizyty poadopcyjnej? Mówię oczywiscie o adopcjach przez schron a nie przez TOZ czy DT.
  6. Zastanawiam się czy psy sprzedawane z hodowli, pseudohodowli i np sklepów i bazarów tez mają domy sprawdzane? A jeśli nie..to dlaczego o to się larum nie robi? :cool3:
  7. czy Strzałka ma allegro? Bo przeglądałam pobieżnie ogłoszenia zrobione przez Anię i nie zauważyłam. Jesli nie ma, to mogę pomęczyć TZa, może przy okazji sama sie nauczę.
  8. Spacer z haszczakiem? Z chęcią się podłączę. :d Może moją sukę haszczakową zabrać i sprawdzić jak reaguje na pobratymców?
  9. i co tam dziewczyny u chłopaka?
  10. Pozdrawiam.... śpijcie dobrze. :)
  11. słuchaj...ja jutro w pracy zobacze po ile sa podkłady to może bym choć kilka kupiła? ale jak Ci dostarczyć? Miszkam na Ratajach, jakby co, podjechać mogę...
  12. wielka szkoda, że nie można z nimi wyjśc na spacer.... :(
  13. czy forum haszczakowe wie o nim? Pewnie niewiele bedą mogli pomóc..bo tych haszczaków jak grzybów po deszczu.... ale zawsze go się ogłosi. Czy możecie coś o nim opowiedzieć? Jaki charakterek? Jaki wiek?
  14. najgłośniej krzyczą ci co są najdalej ;)
  15. XXX... my możemy spać spokojnie. Wiemy że Ty czuwasz. ;)
  16. Ja również życze Antkowi nowego domku jak najszybciej, no i wesołych świąt.. ;)
  17. sami sobie taki rząd wybraliśmy ...to teraz mamy...
  18. macie zdjęcie haszczaka?
  19. A czy pomogło by np doglądanie psa? Wyprowadzanie go na spacery? Oczywiście jako forma tymczasowa do znalezienia czegokolwiek.
  20. Ekhm... no ja tam z meżem Małgosi nie mam za wiele wspólnego. :evil_lol:
  21. O rany.... coście przeżyli.... wcale nie zazdroszczę tego.... Liska!! nie szalej dziewczyno!! Gdzie ty taki dom znajdziesz co? A tak serio... uważajcie na nią.
  22. mi również sie nic nie ukazuje....
  23. również mam nadzieję że ktoś się odezwie...
  24. To jest w Dt czy w schronie? Bo podałaś dwie różne wersje. :)
×
×
  • Create New...