Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. No i co z Bunieczką? Nie ma miłośników żadnych takich slicznot?
  2. Olga..nie masz zielonego pojecia czy były tam leki... jak zwykle dorabiasz teorię.
  3. Kiepskie to zdjecie... rzeczywiscie wyglada jak fiolki polekach..albo jakieś puszki? Pola co to jest?
  4. Ja sie nie znam na wizytach. Nie mam zielonego pojęcia i się do tego nie nadaję.... :roll:
  5. Trzeba trzeba...zrobił ktoś? ;)
  6. A jak z ogłoszeniami ?
  7. A macie już jakies ogłoszenia dla dziewczyny?
  8. Oj szkoda że blizej nie jestem..z checia bym ją wykąpała... ...... sliczna jest, ale się powtarzam.
  9. Normalnie zakochuję sie w tym psiaku.... grrrrr :loveu:
  10. Matko jaka piękna!! Cudności szybko znajdzie dom. :)
  11. Soni dieta nie służy... grzebie w misce i grzebie..i nie ma wogóle zamiaru jeść tej dietetcznej karmy... Będę musiała jej inną kupić.
  12. Zdaję sobie sprawę... że nie macie czasu strzelać fotek jak ganiacie z psami. ;)
  13. Ciotka ms_arwi..to by gg zastartowała.... bo się dobijam....
  14. a leki też nie są za darmo..............
  15. Dziewczyny są wystawione allegra na pieska... moz ekto sie skusi? [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1441146100[/url]
  16. Dziewczyny..byłyście przeciez w schronie..co tam u Strzałeczki? Ja zawiesiłam plakat na osiedlu u mnie, może kto sie zainteresuje.
  17. Co tam u piękności? Ktoś ją odwiedza?
  18. A maluchy miały iść dzisiaj do domków... :(
  19. Ale łapska ma potężne.... słodkości :evil_lol:
  20. Śliczna dziewczyna.... nieco podobna do mojej sonieczki...
×
×
  • Create New...